Filus Winery jest prawdziwym odzwierciedleniem pasji, poświęcenia i dążenia do doskonałości od jej założycieli, Ambrosio Di Leo i Gustavo Capone. Z rodzin związanych z uprawą winorośli w Mendozie zrealizowali swoje marzenie o wytwarzaniu win doskonałej jakości we własnej winnicy założonej w 1997 roku. Pojemność winnicy wynosi 2,5 miliona litrów, zarówno z betonowymi kadziami z powłoką epoksydową, jak i zbiornikami ze stali nierdzewnej, z recepcją z podwójną selekcją winogron na stole sortowniczym, pomieszczeniem z beczkami z francuskiego dębu z kontrolą temperatury i wilgotności, linią rozlewniczą oraz pomieszczeniami do etykietowania i przechowywania ich win. Filus Wines posiada sześć winnic w różnych regionach Mendoza i Salta o łącznej powierzchni 150 hektarów. Znajdują się one w dolinie Uco, Mendozie dla Malbec, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc i Chardonnay oraz w Cafayate, Salta dla Torrontes. Winnice, z których pochodzi Malbec, znajdują się w prestiżowych regionach Doliny Uco.

 

Polecane wina: Medrano Barrel Select Malbec - Ten Malbec ma ciemny rubinowy kolor i fioletowe odcienie. W nosie intensywny z aromatami maliny, śliwki i lukrecji. W ustach otulające konfitury śliwkowe i malinowe Jlavors z drobnoziarnistymi słodkimi taninami, a w afiertaście nuty czarnej porzeczki, gorzkiej czekolady i tytoniu. Wino ma długotrwały i elegancki finisz, a jego dębowe dojrzewanie uwydatnia i zwiększa jego złożoność.; Medrano Estate Malbec Ltdo; Medrano Estate Cabernet Sauv.; Medrano Estate Malbec; Filus Reserva Malbec; Filus Malbec; Filus Cabernet Sauvignon; Filus Torrontés; Filus Icono - Intensywny czarno-fioletowy kolor. Na nosie wyczuwalne są liczne warstwy aromatów. Najpierw czarne owoce, kawa i konfitura. Następnie pojawiają się delikatne nuty mięty, czarnego pieprzu i czekolady. Świetna intensywność aromatyczna. Szerokie w ustach, z wyraźnymi, ale dobrze dojrzałymi taninami, bardzo dobra kwasowość, która równoważy wino do czerwonych mięs i dziczyzny. Filus MCC

50% Malbec, 35% Cabernet Sauvignon y 15% Cabernet Franc, Valle de Uco, Mendoza, Argentina. Produccion: 1200 botellas. Winemaker: Mario Malatto.

 

Wina Argentyńskie

Produkty producenta

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz