Quinta do Casal Branco Tejo Portugalia Ponad 1100 hektarów gruntów rolnych i produkcji wina i utrzymanie tradycji, które są praktykowane od 200 lat, charakteryzują tę właściwość od 1775 roku pozostaje w rodzinie Cruz Sobral. Pionierem w zakresie innowacji technologicznych w Ribatejo, wiejski dom położony kilka kilometrów od Almeirim właśnie doznał nowy remodeling w swojej piwnicy w 1817 roku (pierwszy parowy regionu) zobowiązanie do jakości, która zawsze oznaczona ich produkcji.

Na lewym brzegu rzeki Tag, winnice teraz zajmują 140 ha, a ich średnia wieku 30 lat otrzyma glina piaszczysta terroir, i składa się głównie z typowych portugalskich odmian winorośli: Fernão Pires, Castelao, Trincadeira i Touriga Nacional. Syrah, Merlot, Cabernet Sauvignon, Petit Verdot i Alicante Bouchet zostały niedawno wprowadzone odmian zagranicznych, uzupełniając obszar poszukiwań wina.

W takim sektorze konkurencyjnym i stale się rozwija, tylko uważać, winifikacji i stała kontrola jakości, prowadzone przez młodego zespołu ekspertów będzie osiągnąć uznanie już uzyskanych przez win sokolnictwo, Capucho, Lobos Ziemi, Quinta do Casal Branco i musujące Monk . Zobacz wina:

Produkty producenta

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz