Rodzina Giesen przeniosła się z Niemiec na Wyspę Południową Nowej Zelandii w 1981 roku, zauroczona naturalnym pięknem, klimatem i możliwościami uprawy winorośli. Dziś, 40 lat później, Giesen jest jedną z 10 najlepszych winnic w Nowej Zelandii, a ich posiadłość składa się z ponad 700 akrów i 13 unikalnych winnic obejmujących szerokość i różnorodność Marlborough.

 

Trzej przedsiębiorczy bracia, Theo, Alex i Marcel, kontynuują wprowadzanie innowacji dzięki swojej charakterystycznej odmianie Sauvignon Blanc i jako pierwsi na świecie wprowadzają bezalkoholowy Marlborough Sauvignon Blanc.

 

Winnice : Marlborough: znany na całym świecie region Marlborough Nowej Zelandii jest najbardziej znany z charakterystycznego Sauvignon Blanc. Położona na północno-wschodnim krańcu pięknej Wyspy Południowej, jej jasne słońce, niskie opady deszczu, odświeżająco chłodny klimat i różnorodne gleby sprawiają, że jest to idealne miejsce na żywe, aromatyczne i wyraźne wina. Doliny Wairau, Awatere i Southern są najważniejszymi podregionami Marlborough. Flagowa winnica, Clayvin, jest pierwszą winnicą na zboczu wzgórza Marlborough i jest uważana za jedną z najlepszych w regionie.

 

Hawkes Bay: region winiarski Hawkes Bay znajduje się na wschodnim wybrzeżu Wyspy Północnej Nowej Zelandii. Klimat jest morski, szczególnie ciepły i umiarkowany, idealny dla bogatych i aromatycznych win, zwłaszcza Chardonnay, Cabernet i Syrah.

 

Masters of Sauvignon Blanc : Bracia Giesen pasjonują się odkrywaniem wszystkich aspektów Sauvignon Blanc – prawdziwie płodnym przedsięwzięciem. Od zawsze popularnego, świeżego i żywego Estate Sauvignon Blanc ze stali nierdzewnej, po eksploracje z francuskimi barriques, niemieckimi fuderami i granitowymi zbiornikami; od badań pojedynczych winnic do selekcji mieszanek winnic; Od 0% alkoholu Sauvignon Blanc, Sauvignon Blanc o niskiej zawartości alkoholu i produktów organicznych po mocne późne zbiory botrytis, Giesenowie naprawdę nie pozostawili żadnego kamienia Sauvignon Blanc nieodwróconego.

Produkty producenta

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz