Luis Felipe Edwards pozostaje własnością rodziny i zarządzane winnicy, z dwóch pokoleń aktywnie zaangażowanych w utrzymanie marki synonimem jakości i tradycyjnych wartości rodzinnych.

Misją Luis Felipe Edwards jest być wiodącym źródłem chilijskiego wina w różnych kategoriach, dostarczając najwyższej jakości wina w najlepszych cenach, dla klientów na całym świecie. Luis Felipe Edwards pozostanie firmą rodzinną, zaangażowaną w innowacje i zrównoważony rozwój, z naszymi wartościami rodzinnymi i tradycjami odzwierciedlonymi w każdej butelce. Rodzinna tradycja wielkiej winnicy, szczyci się swoimi międzynarodowymi osiągnięciami do tego mocne inwestycje w ekologię, odkrywanie się w czasie. Mając ponad 40 lat ciężkiej pracy nad zdobywaniem doświadczeń każdego dnia ekipa Luis Felipe Edwards koncentruje się na codziennej pracy nad jakością produkcji przy użyciu najlepszej technologii, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami oraz celem dostarczania niezapomnianych wrażeń z każdą butelką wina LFE. Wina Luis Felipe Edwards zostały nagrodzone przez jedne z najbardziej prestiżowych konkursów i krytyków win na całym świecie. Ponadto Luis Felipe Edwards zostało nagrodzone za to, że jest jednym z najlepszych producentów wina z Nowego Świata i Chile, niemal nieprzerwanie od 2012 roku.

Nagrody i uznania dla Luis Felipe Edwards

Mejor Viña del Año" CatadOr Wine Awards 2018

"Najlepszy producent Still Wine Chile" Berliner Wein Trophy 2018

" Best of Nation: Chile " Międzynarodowy Konkurs Winiarski San Francisco 2017

" New World Producer of the Year " Sommelier Wine Awards 2016

" Najlepszy chilijski producent wina " AWC Vienna 2012, 2013, 2014

"Międzynarodowy producent wina w Chile ", Międzynarodowy Konkurs Win i Alkoholi 2012

LFE Wine Group produkuje szeroką gamę win najwyższej jakości, przeznaczonych dla szerokiej gamy rynków i smaków; to pochodzenie naszych win i delikatna troska, w jakich są wytwarzane w naszej winnicy, która nadaje im charakterystyczne osobowości. Posiadane przez LFE winnice zajmują łącznie ponad 2000 hektarów gruntów winnych w różnych dolinach w Chile, korzystając z idealnych mikroklimatów do uprawy winorośli w różnych regionach.

LEYDA EL CANELO NIERUCHOMOŚCI w pobliżu od wybrzeża Pacyfiku, winnica o chłodnym klimacie, z silnymi wpływami morskimi i łagodnymi stokami - idealna do produkcji wysokiej jakości winogron. Powstałe wina wykazują doskonałą mineralność i subtelne zasolenie.

COLCHAGUA ENTRE CORDILLERAS - SANTA BERNARDITA DE PUPILLA - SANTA JUANA ESTATE - PUQUILLAY ALTO ESTATE

Jedna z pierwszych osiedli rodzinnych, położona w środkowej Colchagua. Żyzna gleba i śródziemnomorski klimat stwarzają idealne warunki dla naszych klasycznych win.

GÓRY COLCHAGUA PROJEKT Luis Felipe Edwards 900 - Spośród najwyższych winnic zasadzonych w Colchagua projekt LFE900 jest ambitny i wyjątkowy. Wspinając się do 900 metrów, ta mozaika bloków została umiejętnie posadzona dla różnorodności gleb i ekspozycji słonecznych. Niższe średnie temperatury umożliwiają dojrzewanie winogron w stałym tempie aż do pełnego dojrzewania.

WYBRZEŻE COLCHAGUA OSIEDLE LA QUESERIA DE NILAHUE - Strefa przybrzeżna Colchagua ma idealne warunki do produkcji zarówno białych, jak i chłodniejszych odmian klimatu czerwonego - klimatu śródziemnomorskiego z chłodną morską bryzą dla kontrolowanego dojrzewania i bogatych gleb granitowych. Osiedle LFE znajduje się 30 km. od linii brzegowej.

MAULE LAS ROSAS ESTATE MANTUL ESTATE - Dolina Maule ma bogatą tradycję uprawy winorośli, sięgającą początków hiszpańskiej kolonizacji w XVI wieku.

Wybrane Wina Luise Felipe Edwards:

Luis Felipe Edwards Dona Bernarda

Luis Felipe Edwards LFE900 Malbec

Luis Felipe Edwards CIEN 100% Carignan z Cauquenes

Luis Felipe Edwards Marea Valle de Leyda Sauvignon Blanc

Luis Felipe Edwards Marea Valle de Leyda Pinot Noir

Luis Felipe Edwards Gran Reserva Sauvignon Blanc

Luis Felipe Edwards Gran Reserva Carmenere

Luis Felipe Edwards Gran Reserva Pinot Noir

Luis Felipe Edwards Gran Reserva Malbec

Luis Felipe Edwards Gran Reserva Syrah

Luis Felipe Edwards Gran Reserva Cabernet Sauvignon

Luis Felipe Edwards Gran Reserva Merlot

Luis Felipe Edwards Gran Reserva Chardonnay

Luis Felipe Edwards Reserva Pinot Grigio

Luis Felipe Edwards Reserva Sauvignon Blanc

Luis Felipe Edwards Reserva Pinot Noir

Luis Felipe Edwards Reserva Syrah

Luis Felipe Edwards Reserva Merlot

Luis Felipe Edwards Reserva Chardonnay

Luis Felipe Edwards Reserva Carmenere

Luis Felipe Edwards Reserva Cabernet Sauvignon

Luis Felipe Edwards Tempranillo

Luis Felipe Edwards Carignan

Luis Felipe Edwards Carmenere

Luis Felipe Edwards Monastrell

Luis Felipe Edwards Grenache

Luis Felipe Edwards Chardonnay

Luis Felipe Edwards Cabernet Franc

Luis Felipe Edwards Syrah

Luis Felipe Edwards CLARO

Winnice przynależące do L F E GRUP:

DANCING FLAME, CLARO, ALTO LOS ROMEROS, DOÑA BERNARDA, LFE900, CIEN, MAREA VALLE DE LEYDA, LFE360º, TERRACED, AUTORITAS, SANTA LUZ, TERRA VEGA, VALLE HERMOSO, CANTOR, AGUA SANTA, LOMA NEGRA, OLAS DEL SUR, RISCOS, SERENO, BENDITO, DON FELI, DON SEGUNDO, RIO RICA, LOS NUCOS, FLOR DE FUEGO, VIÑA CARRASCO, LASTARRIA, VINE TRAIL, LOS COCHES, FAVORITOS, ORYGENES, ZUNCHO, WILDSTONE, DON CAYETANO, MANTO BLANCO, PAGO CENTRO…

Produkty producenta