Montelvini Alleati in Vigna od ponad 130 lat jest w rękach rodziny w Wenecja Euganejska – Veneto Długowieczność Montelvini Alleati in Vigna zawdzięczana jest terror i naszemu poczuciu przynależności do ziemi, szacunku, jaki płynie z tego sojuszu.

Podstawowe zasady, które odróżniały Montelvini od początku, pozostają nienaruszone przez pokolenia i są tymi samymi, które nadal kierują wyborami naszej winnicy, zobowiązują się do spełnienia obietnicy wina wytworzonego zgodnie z tradycją, a jednocześnie do bycia zawsze w stanie poprawić, potwierdzić swoją doskonałość. Montelvini Alleati in Vigna wykonuje swoją pracę z pasją i ambicją, Ale nigdy nie zapomina, że są częścią większego obrazu, wiecznego kręgu, do którego są sprzymierzeni.

Dusza Montelvini jest tradycyjna pod względem metod produkcji wina i nowoczesna pod względem modelu zarządzania firmą, stale nadążająca za duchem czasu. Montelvini Alleati in Vigna Asolo oferuje dziś produkcję wysokiej jakości win certyfikowanych DOCG, dzięki kluczowym punktom doskonałości, takim jak specyfika żwirowego terenu, glina średniej tekstury i jej łagodny mikroklimat. Firma Montelvini, prezes Consorzio Tutela Vini Montello e Colli Asolani (Konsorcjum Ochrony win z Montello i Asolo Hills), może pochwalić się produkcją dwóch bardzo prestiżowych win DOCG: Asolo Prosecco Superiore i Montello Rosso, szlachetnych pereł scena wina i symbole zaangażowania firmy w tę namiętną krainę.

Produkty producenta