Plantation Rums to namiętny, ciekawy, wyrafinowany smak piękna, Alexandre Gabriel jest niestrudzonym przedsiębiorcą w poszukiwaniu doskonałości. Rzemieślnik, dostarcza najlepszy produkt, wdrażając najbardziej zaawansowane i precyzyjne metody produkcji. Wie, że wielki koniak, lepszy rum, to przede wszystkim potężna emocja, którą należy się dzielić. Alexandre Gabriel stosuje dyscyplinę i pasję starożytnych rzemieślników, rzemieślników i złotników do swojego rumu i koniaku. W 1989 Alexander Gabriel odkrywa Maison Ferrand, jedną z najstarszych marek spirytusowych w regionie Cognac. Reputacja Domu jest bezdyskusyjna, ale sprzedaż jest opóźniona. Natychmiastowe zamieszanie chwyta i Alexandre Gabriel zanurza się z entuzjazmem do szczegółów i rzemiosła produkcji Cognac. Travel podąża za pasją i wkrótce Alexandre Gabriel tworzy dedykowaną sieć dystrybucji równie zaangażowanych partnerów. Buduje swoje wartości i wizję Domu. Dwadzieścia lat później większość jego założycielskiego zespołu wciąż jest razem. W latach dziewięćdziesiątych Aleksander Gabriel przeczesuje Karaiby szukając najlepszych rumów w regionie. Urodziła się plantacja: rzemieślnicza seria rumu z wielkich terroirów tropików. Piętnaście lat późniejszego dedykowanego robienia rumu, w 2012 roku, Alexandre został nagrodzony Master Blenderem w nagrodach "Worlds Best", zdobył prestiżową nagrodę GOLDEN BARREL i został nazwany Distiller of the Year przez THE AMERICAN INSTITUTE.

Obecnie Maison Ferrand, Alexandre Gabriel zdobył uznania w całej kategorii i branży. Koncentrując się na trzech głównych duchach, które reprezentują pasję i wizję Maison Ferrand: Ferrand Grande Champagne Cognac, Artisanal Citadelle Gin i Plantation "Grands Terroirs": autentyczne duchy, które wyrażają poszczególne terroiry, które je stworzyły.

PLANTATION RUM “GRANDS TERROIRS”

Zaradny menedżer, Alexandre Gabriel, postanawia sprzedać niektóre beczki po koniakach innym producentom, w szczególności producentom rumu. Karaibów i Ameryki Łacińskiej są teraz na jego radarze. Wkrótce region ujawnia dziesiątki niepowtarzalnych i fascynujących wyrażeń rumu, które przyciągają uwagę rumu. Każda wyspa ma swoje własne odkrycia."Uwielbiam autentyczne produkty, które wyrażają osobowość kraju, który je wyhodował. Uważam, że różnorodność jest fascynująca, ekstrawagancka. Radość płynąca z degustacji najlepszych rumów prosto z wyspy z jednej wyspy na drugą jest błoga. Stopnie fermentacji i destylacji są zawsze unikalne. I tu właśnie widziałem okazję! Zastanawiałem się (i mogłem posmakować), co mój zespół i ja potrafilibyśmy zrobić przy tak różnych destylacjach. W tym momencie wiedziałem w głębi serca, że ​​możemy doskonalić metody starzenia się w drewnianych beczkach, które tak dobrze znaliśmy z produkcji Cognac. Voila, pomysł na Plantację został uruchomiony. "Na Karaibach i za moich czasów "Plantacja" to po prostu gospodarstwo. Dorastałem na farmie, teraz żyję i fascynuje mnie przede wszystkim rolniczy aspekt naszych duchów. Nazwa Plantation wydawała się być nazwą dla naszej marki, która ma odzwierciedlać główne terroirs i kultury rumu. Alexandre Gabriel spędza teraz kilka miesięcy w roku na Karaibach, przeczesując skarby: najlepsze beczki z rumem, jakie może znaleźć. Jego wysiłki opłacały się hojnie w partnerstwach, które wytworzył z równie zaangażowanymi lokalnymi producentami. Utrzymywał trwałe relacje z najlepszymi destylarniami karaibskimi. Plantation jest także właścicielem mitycznej destylarni rumów West Indies w Barbados i jest udziałowcem National Rum of Jamaica, właścicielem destylarni Clarendon Distillery i Long Pond Distillery. Te inwestycje w produkcję rumu pozwalają nam zapewnić dostawy i jakość tych dwóch głównych terroirów, Barbados (gdzie rum został wynaleziony w XVII wieku) i Jamajkę. Zasięg rumu Plantation honoruje miękkość Barbadosu, Gujany, Jamajki ... przywołując wielką epopeję egzotycznego i pełnego przygód morskiego handlu, który rządził dzisiejszym dniem.

Produkty producenta

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz