Sogevinus - Fine Wines Porto Firma zajmuje się pielęgnacją i nadzorem pięciu winić. Winnice i terroir, bogate w łupki gleby, strome wzgórza i surowy klimat bardzo gorących lat i mroźnych zim nie tworzą oczywiście żyznej ziemi. Ale 2000-letnia historia kultury wina udowodniła inaczej. Rozciągnięta przez wzdłuż rzeki Douro, otoczonej górami, które nadają jej szczególny klimat, około 250 000 hektarów. Region Douro podzielony jest na trzy podregiony - Baixo Corgo, Cima Corgo e Douro Superior - które różnią się warunkami klimatycznymi i cechami gleby. Trzy winnice Sogevinus - kwinta - znajdują się w każdym z tych podregionów, gwarantując, że są one reprezentowane we wszystkich naszych markach.

Barros Porto - Wina Barros to święto portugalskich talentów. Wyrażają talent, który jest bardzo portugalski, wzbogacony o doświadczenie i wiedzę. Powstały one na początku XX wieku, w 1913 roku i wkrótce stały się marką referencyjną dla konsumentów wina porto. Na cześć portugalskiego konsumenta wina Barros obejmują wina Port Tawny i wina Port Ruby.

Burmester Porto - Burmester bierze całą spuściznę regionu pełnego tradycji i historii i projektuje go w kosmopolityczny i wyrafinowany sposób. Dzięki zdecydowanemu podejściu udało mu się bardzo wcześnie przekroczyć granice, a dziś jest rozpoznawany na wielu rynkach jako prestiżowa marka Port. Burmester jest ikoną od 1750 roku.

Kopke Porto - Kopke istniała jeszcze zanim powstał Demarkowany Region Douro. Założona w 1638 r. Najstarsza winiarnia portowa zbudowała nienaganną reputację w oparciu o najwyższą jakość. Lider produkcji wina Port Tawny Colheita, w tym białego portu, Kopke ma wyjątkową ofertę specjalnej kategorii Porty, produkując również znakomite wina DOC Douro.

Calem Porto – Cálem Porto Profil Cálem sprawia, że jest to prawdziwa marka ambasadorów w Porto. Niezwykle popularny, ze spokojnym, pełnym przygód i konsensusu wizerunkiem, Cálem jest niekwestionowanym liderem na portugalskim rynku. Łatwe i dostępne wina pomogły firmie Cálem osiągnąć sukces na kilku innych rynkach międzynarodowych. Jego reputacja przechodzi pokolenia i dla wielu wino portowe oznacza Cálem.

Velhotes Porto – Velhotes Porto to emblematyczna etykieta jest tak popularna jak jej główna marka Cálem. Velhotes Wino portowe ma bezcenną reputację: nie tylko je kupujecie, ale także dziedziczę. Wybór dla Velhotesa jest przekazywany z pokolenia na pokolenie, jego cechy kształcą podniebienie następnego pokolenia, które zawsze będzie szukało znajomego smaku.

Produkty producenta

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz