Yabby Lake Australia Victoria

Yabby Lake producent wina z Australii z region Victoria poświecił bardzo dużo czasu aby dotrzeć a przede wszystkim odkryć właściwy terror do uprawy winorośli które by pozwolił zaspokoić jego oczekiwania. Poszukiwania trwały aż do połowy 1990 roku kiedy rodzina Kirby znalazła idealna działkę znajdującą się w południowej części półwyspu. Po starannych badań gleby oraz starannego mapowania i planowania tym szczególnym miejscu, winnica została zasadzona w 1998 roku. Producent wina z Australii Yabby Lake, skupiał się przede wszystkim na tworzeniu wina o wielkiej czystości. Wysoka samokrytyka i wysoka staranność i uczciwość w podejmowaniu wszelkich działań w trosce o stworzenie idealnych win Producen Yabby Lake zatrudnił najlepszych ekspertów którzy stworzyli zespół którego celem było starannie pielęgnować każdą winorośl w każdym rzędzie. Ręczne prace przy przycinaniu winorośli. Zbiory winogron starannie segregowane. Yabby Lake

Półwysep Mornington to prawdziwy klimat morski - otoczona z trzech stron przez morze. Region ten stał się jednym z najbardziej ekscytujących i interesujących regionów w całej Australii - z niewielkich różnic w aspekcie, podniesienie, gleby i mikroklimatu każda przyczyniających się do zróżnicowanego i fascynującego charakteru win.

Yabby Lake Vineyard jest w podregionie Moorooduc. Umieszczony na zboczu od strony północnej, w miejscu rejestruje maksymalny dzienny słoneczko, ale ważniejsze jest odświeżana przez nocne chłodne morskie bryzy - idealne warunki do uprawy wysokiej jakości Chardonnay i Pinot Noir.

Zobacz wina:

Produkty producenta

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz