Torreon de Paredes Chardonnay Valle de Rengo Cachapoal Valley

57,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Torreon de Paredes Chardonnay Valle de Rengo, Cachapoal Valley

 

Kraj: Chile

Region: Cachapoal

Apelacja: Rengo

Producent: Torreon de Paredes

Szczep: Chardonnay

Kolor: białe

Rodzaj: wytrawny

Temp. serwowania: 10-11°C

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5 %

 

Wino powstałe w całości z gron Chardonnay uprawianych w regionie Cachapoal Valley. Wino odznacza się jasno słomkowym odcieniem z aromatami cytrusów, banana, gruszki z akcentami pieczonego chleba. Na podniebieniu świeże i rześkie pełne owocowych smaków typowych dla szczepu Chardonnay.

Sugestie kulinarne: sałatki wiosenne, makarony w sosach śmietanowych, piersi z kurczaka, smażony pstrąg, zapiekanki warzywne, zupa rybna, c2

 

Nagrody i wyróżnienia:

83/100 ptk. - Wine Spectator

 

"Od momentu założenia w 1979 r. Viñedos Torreón de Paredes, z siedzibą w Rengo, 114 km na południe od Santiago, rozwijał swoją winiarską pracę. Dbałość o wysoką jakość swoich win to jakość, którą Torreón de Paredes zachowuje dzięki tradycji rodzinnej. Don Amado Paredes jest mentorem i założycielem tego udanego domu winiarskiego, podczas gdy jego synowie Alvaro i Javier kierują wspólną pracą zespołu ludzi o wysokiej wydajności."

Torreon de Paredes Chardonnay Valle de Rengo Cachapoal Valley - Opinie klientów

Dodaj opinię

Torreon de Paredes Chardonnay Valle de Rengo Cachapoal Valley

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 98 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Potrzebowałam wina na urodzinową kolację z mężem. Pan doradził mi bardzo dobre wino w dobrej cenie (włoskie Angello Borani, Governo). Polecam i sklep i wino. Dziekuję za pomoc w wyborze.
Iwona Trzmiel
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Kontakt z firmą na zerowym poziomie, po zakupie nie otrzymałem faktury. dodzwonić się nie można.
Dawid Job