Ramón Bilbao Albarino

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Ramón Bilbao Albarino

 

Kraj: Hiszpania

Region: Galicja - Rias Baxas

Apelacja: DO Rías Baixas

Producent: Bodegas Ramón Bilbao

Szczep: Albarino

Kolor: białe

Rodzaj: wytrawne

Zamknięcie: zakrętka

Temp. podawania: 9–11°C

Pojemność: 0,75l

 

Wino w kolorze słomkowym z zielonkawymi przebłyskami. W nosie świeże owoce z lekko słonawym akcentem przemieszanym z aromatami moreli i brzoskwini. W ustach elegancka świeżość równoważy odrobinę słodyczy pozostawioną przez aromaty owocowe. Jedwabiste i pełne, o mocnym ciele i żywej końcówce. Doskonałe do owoców morza, szczególnie ostryg. c4

Ramón Bilbao Albarino - Opinie klientów

Dodaj opinię

Ramón Bilbao Albarino

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.3
Na podstawie 113 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Zdecydowanie najlepszy sklep z winem w okolicy. Duży wybór, także wina z nowego świata, wliczając kraje jak Izrael czy Słowenia. Wybór win wybitnych producentów jak Penfolds z Australi czy Rothschild z Francji. Bardzo sympatyczna obsługa oraz fajna degustacja. Miejsce do którego warto wrócić... :) ( więcej )
Teresa Rosa
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Najlepszy wybór dla każdego, kto szuka wyjątkowego wina na specjalną okazję lub dla samej przyjemności. Ich wina są bardzo aromatyczne i smaczne, a ich pracownicy są bardzo kompetentni i pomocni w doborze odpowiedniego wina.
Marcin Pająk