Ridge East Bench Zinfandel

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Ridge East Bench Zinfandel

 

Ridge Estate Zinfandel

Kraj: Stny Zjednoczone

Region: California - Sonoma County

Producent:Ridge Vineyards

Szczep: Zinfandel

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75l

 

Aromaty mali , dojrzałej ciemnej czereśni z delikatnymi nutami korzennymi. W smaku wyczuwalne czarne porzeczki i jeżyny. Wino wielowarstwowe. Polecane do steków, baraniny, żeberek z grilla.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Prawdziwa zinfandel z doliny Dry Creek, East Bench, ukazuje charakterystyczne owoce wiśni i pylistą przyprawę, które są cechami charakterystycznymi tej apelacji. Starając się oddać wyjątkowość samego miejsca, każdą paczkę fermentujemy osobno, używając wyłącznie rodzimych drożdży. Po przejściu przez wina naturalnej fermentacji malolaktycznej, do gotowego wina wybieramy tylko najbardziej intensywne, wyróżniające się partie. Dzięki naturalnemu, praktycznemu podejściu do produkcji wina pozwalamy winnicy wyrazić swój prawdziwy charakter w kieliszku.

Położona na równinie na dalekim wschodnim krańcu doliny Dry Creek na północ od miasta Healdsburg, ta winnica jest idealnym miejscem do uprawy zinfandelu. Chociaż miejsce to jest dla nas dość nowe, winnica ta ma długą historię uprawy winorośli. Oryginalne winorośle zostały porzucone na początku XX wieku. W ciągu ostatnich trzydziestu lat coraz więcej z tych bloków winnic było przesadzanych każdego roku. Ławka Ridge's East Bench jest produkowana z winorośli, które zasadziliśmy w 2000 i 2001 roku. Winnicę East Bench przesadziliśmy na specjalnie wyselekcjonowane pączki. Te sadzonki – z czterech winnic sprzed prohibicji – zostały wybrane ze względu na ich doskonałą jakość i rodowód. Podobnie jak winorośl zinfandelowa w naszych winnicach Geyserville i Lytton Springs, winorośle w East Bench są tresowane na głowie (bez kratownicy) i przycinane ostrogami. Ponad 40 lat doświadczenia nauczyło nas, że uprawa zinfandel w ten sposób tworzy niezmiennie wysokiej jakości wina o niezrównanej złożoności i głębi smaku.

Ridge East Bench Zinfandel - Opinie klientów

Dodaj opinię

Ridge East Bench Zinfandel

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.4
Na podstawie 137 opinii w serwisie Google
Świetny wybór win z całego świata, wysoka kultura obsługi i doradztwa. Można zamawiać online, dostawy w ciągu 2 dni. Kupuję od kilku lat.
Edward Zieba
Super sklep z winami. Sprzedawca zdobył moje zaufanie i satysfakcję poprzez szeroki wybór przetestowanych win o wysokiej jakości. Ze względu na prestiż, jakoś, profesjonalą pomoc i obsługę.
Robert Nowak Jezioranski
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz