Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Arzuaga Navarro Extra Virigin Olive Oil Cornicabra Montes de Toledo D.O.P. 0,75L

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Arzuaga Navarro Extra Virigin Olive Oil Cornicabra Montes de Toledo D.O.P. 0,75L

 

Kraj: Hiszpania

Szczep: 100% Cornicabra

Pojemność: 0,75L

 

Posiadłość Los Olivos znajduje się w sercu Montes de Toledo, w mieście Noez (Toledo), kilka kilometrów od historycznego miasta. Ma powierzchnię ponad 150 hektarów i populację ponad 7500 drzewek oliwnych. W posiadłości znajduje się młyn, który produkuje oliwę z nazwą jej twórców: Arzuaga Olive Oil.

Oliwa z oliwek 100% Cornicabra doskonała ze względu na bardzo niską kwasowość.

Kolor Jasny, zółto-zielony. Intensywny aromat z nutami ziół i pomidorów, winorośli i kwiatów, odrobinę tropikalnych aromatów. W ustach tłusta,z dobrą kwasowością, smaczna, trwała i bardzo wyrazista.

Oliwa Arzuaga 100% Cornicabra zdobywa wysokie nagrody i wyróżnienia w swojej branży. Znajduje sie w gronie 30 najlepszych oliw na świecie.

Potrawy:

Podkreśla walory smakowe sałat, doskonała do sosów i samodzielnie z pieczywem. bk17

Arzuaga Navarro Extra Virigin Olive Oil Cornicabra Montes de Toledo D.O.P. 0,75L - Opinie klientów

Dodaj opinię

Arzuaga Navarro Extra Virigin Olive Oil Cornicabra Montes de Toledo D.O.P. 0,75L

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki