Arzuaga Navarro Extra Virigin Olive Oil Cornicabra Montes de Toledo D.O.P.500ml

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Arzuaga Navarro Extra Virigin Olive Oil Cornicabra Montes de Toledo D.O.P.500ml

 

Kraj: Hiszpania

Producent: Bodegas Arzuaga Navarro

Szczep: 100% Cornicabra

Pojemność: 500 ml

 

Posiadłość Los Olivos znajduje się w sercu Montes de Toledo, w mieście Noez (Toledo), kilka kilometrów od historycznego miasta. Ma powierzchnię ponad 150 hektarów i populację ponad 7500 drzewek oliwnych. W posiadłości znajduje się młyn, który produkuje oliwę z nazwą jej twórców: Arzuaga Olive Oil.

Oliwa z oliwek 100% Cornicabra doskonała ze względu na bardzo niską kwasowość.Kolor Jasny, zółto-zielony. Intensywny aromat z nutami ziół i pomidorów, winorośli i kwiatów, odrobinę tropikalnych aromatów. W ustach tłusta,z dobrą kwasowością, smaczna, trwała i bardzo wyrazista.

Oliwa Arzuaga 100% Cornicabra zdobywa wysokie nagrody i wyróżnienia w swojej branży. Znajduje sie w gronie 30 najlepszych oliw na świecie.

Potrawy: Podkreśla walory smakowe sałat, doskonała do sosów i samodzielnie z pieczywem. bk17

Arzuaga Navarro Extra Virigin Olive Oil Cornicabra Montes de Toledo D.O.P.500ml - Opinie klientów

Dodaj opinię

Arzuaga Navarro Extra Virigin Olive Oil Cornicabra Montes de Toledo D.O.P.500ml

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.4
Na podstawie 134 opinii w serwisie Google
Super sklep z winami. Sprzedawca zdobył moje zaufanie i satysfakcję poprzez szeroki wybór przetestowanych win o wysokiej jakości. Ze względu na prestiż, jakoś, profesjonalą pomoc i obsługę.
Robert Nowak Jezioranski
Czy posiadają Państwo informacje jaka jest zalecany termin spożycia sprzedawanego wina ? Wina które zakupiłem to jest masowa produkcja gdzie zalecają spożycie w ciągu 2 lat.. więc falanghina z 2018 i vinoverde z 2019 to jest przesada. Spożycie takich win to gwarancja złego samopoczucia. Lepiej... pójść do dyskontu po wino za 20pln i będzie lepiej. Nomen omen te wina które kupiłem w Portugalii i Włoszech to wina dyskontowe a nie żadne fifarafon. ( więcej )
Grzegorz Sikora
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski