Arzuaga Navarro Extra Virigin Olive Oil Cornicabra Montes de Toledo D.O.P.500ml

Opis

Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Arzuaga Navarro Extra Virigin Olive Oil Cornicabra Montes de Toledo D.O.P.500ml

 

Kraj: Hiszpania

Producent: Bodegas Arzuaga Navarro

Szczep: 100% Cornicabra

Pojemność: 500 ml

 

Posiadłość Los Olivos znajduje się w sercu Montes de Toledo, w mieście Noez (Toledo), kilka kilometrów od historycznego miasta. Ma powierzchnię ponad 150 hektarów i populację ponad 7500 drzewek oliwnych. W posiadłości znajduje się młyn, który produkuje oliwę z nazwą jej twórców: Arzuaga Olive Oil.

Oliwa z oliwek 100% Cornicabra doskonała ze względu na bardzo niską kwasowość.Kolor Jasny, zółto-zielony. Intensywny aromat z nutami ziół i pomidorów, winorośli i kwiatów, odrobinę tropikalnych aromatów. W ustach tłusta,z dobrą kwasowością, smaczna, trwała i bardzo wyrazista.

Oliwa Arzuaga 100% Cornicabra zdobywa wysokie nagrody i wyróżnienia w swojej branży. Znajduje sie w gronie 30 najlepszych oliw na świecie.

Potrawy: Podkreśla walory smakowe sałat, doskonała do sosów i samodzielnie z pieczywem. bk17

Arzuaga Navarro Extra Virigin Olive Oil Cornicabra Montes de Toledo D.O.P.500ml - Opinie klientów

Dodaj opinię

Arzuaga Navarro Extra Virigin Olive Oil Cornicabra Montes de Toledo D.O.P.500ml

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski