Diemersfontein Ovation Shiraz Cabernet Sauvignon

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 12.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Diemersfontein Ovation Shiraz Cabernet Sauvignon

 

Kraj: RPA

Region: Western Cape

Producent: Diemersfontein Wines

Szczepy: Shiraz, Cabernet Sauvignon

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14% c4

 

Nota degustacyjna:

Octavium to czerwone wytrawne wino powstałe z kupażu gron Shiraz oraz Cabernet Sauvignon  uprawianych w regionie Western Cape. Wino ujawnia cudowne aromaty czarnych i czerwonych owoców z nutą przypraw. Na podniebieniu miękkie i soczyste, z świetnie zrównoważoną kwasowością i przyjemnymi dojrzałymi taninami. Wykończenie długie i trwałe. Sugestie kulinarne: Podawać do polędwicy wołowej, żeberek jagnięcych, dań na bazie makaronów, serów.

 

Producent: Diemersfontein

Od trzech pokoleń rodzina Sonnenbergów tworzy momenty Diemersfontein w tej kultowej posiadłości w Wellington. To, co zaczęło się jako rodzinne rekolekcje, jest dziś domem światowej klasy gamy win Diemersfontein, wiejskiej gościnności, popartej historią podniesienia na duchu i wzmocnienia.

 

Notatki Sommelier:

Denise Stubbs wypiła swój pierwszy kieliszek wina w dojrzałym wieku 37 lat, a 10 lat później, jest dyrektorem ds. rozwoju biznesu w Ovation Wines, a wszystko dzięki firmie o nazwie Thokozani. Firma Thokozani została założona przez właściciela Diemersfontein Wines, Davida Sonnenberga w 2007 roku, który chciał dać więcej ludziom, którzy pracowali w posiadłości.

Diemersfontein Ovation Shiraz Cabernet Sauvignon - Opinie klientów

Dodaj opinię

Diemersfontein Ovation Shiraz Cabernet Sauvignon

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 165 opinii w serwisie Google
Polecam. Przesyłka dotarła w świetnym stanie, produkty były bardzo dobrze zabezpieczone w czasie transportu. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, na bieżąco były przekazywane informacje o statusie paczki. Serdecznie polecam! W dniu dzisiejszym przejeżdżałam przez Warszawę i zawitałem... do sklepu z winami. Miło mnie powitali nawet dostałem wino do degustacji Uno 1 primitivo za 1zł. Super. zobaczcie Ci co mało wysyłają. ( więcej )
Damian Kowalski
Zamawiam wino od lat! Zamawiałam również na wesele syna. Doradzono mi bezbłędnie a więc goście byli bardzo zadowoleni Zawsze sprawna i szybka dostawa. Zdecydowanie polecam!
Betata Sobieraj
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo polecam ten sklep z winami! Duży wybór win, fachowe doradztwo i przemiły właściciel. Z pewnością każdy znajdzie tu odpowiednią buteleczkę dla siebie :-)
Monika Laszczka