Saint Vincent Riesling

64,00 zł
Brutto
99 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Saint Vincent Riesling

 

Kraj: Polska

Region: Lubuskie

Producent: WINNICA SAINT VINCENT

Szczepy: Riesling

Kolor: Białe

Rodzaj: Wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5 %

 

Wino powstało w całości z gron Riesling, prezentuje jasno słomkową barwę z aromatami owoców cytrusowych, brzoskwiń, morelek, z akcentami białych owoców pestkowych, jabłek oraz gruszek. Na podniebieniu świeże i soczyste z przyjemnie zaznaczoną kwasowością, której towarzyszą nuty cytrusów, agrestu oraz zielonego jabłka.

Sugestie kulinarne: ryby , drób, kuchnią wegetariańska, lekkie sałatki, aperitif.

 

Winnica swoją nazwę bierze od Świętego Wincenta, patrona winiarzy. Mieści się ona w Borowie Wielkim, około 35 km na południe od Zielonej Góry i działa od roku 2009. Właścicielem i pomysłodawcą projektu jest Francuz Jean Mulot.

Saint Vincent Riesling - Opinie klientów

Dodaj opinię

Saint Vincent Riesling

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad