Bordeaux Rouge Baron Philippe

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Bordeaux Rouge Baron Philippe de Rothschild

Kraj: Francja
Region: Bordeaux
Szczepy: Cabernet Sauvignon
Pojemność: 0,75lBK2Bordeaux Rouge barona Phillippe 'a de Rothschilda z Bordeaux ujawnia jasny karmazynowy kolor szkła. Idealnie wlane do kieliszka do czerwonego wina, to czerwone wino z Francji ujawnia cudownie wyraziste aromaty śliwki, morwy, czarnej wiśni i jagód, zaokrąglone innymi owocowymi niuansami.

Baron Phillippe de Rothschild Bordeaux Rouge zachwyca elegancko suchym smakiem. Umieszczono ją na butelce z zaledwie 2 gramami cukru resztkowego. Jak można oczywiście oczekiwać z winem w ekskluzywnej pozycji cenowej, ten Francuz naturalnie zachwyca najlepszą równowagą w całej suchości. Doskonały smak niekoniecznie wymaga dużo cukru. Na podniebieniu konsystencja tego zbalansowanego czerwonego wina jest cudownie aksamitna. Dzięki witalnemu kwasowi owocowemu Bordeaux Rouge na podniebieniu jest cudownie świeży i żywy. Finał tego czerwonego wina z regionu winiarskiego Bordeaux inspiruje wreszcie dobrym pogłosem.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Miętowy aromat akcentuje skoncentrowane smaki czerwonych owoców i przypraw, otoczone nutami suszonych zielonych ziół. Mineralne środkowe podniebienie, z chrupiącym, świeżym smakiem na finiszu. Pij teraz do Zbiory rozpoczęły się nieco później niż zwykle z powodu zimnej i deszczowej wiosny, po której nastąpiło umiarkowane lato. Wysokie temperatury w marcu i kwietniu pozwoliły owocom zakończyć dojrzewanie, a także pomogły zrekompensować późny początek zbiorów , które zakończyło się na początku maja. Jakość była bardzo dobra i pomimo plonów wyższych niż oczekiwano, wina mają dobrą intensywność aromatyczną i kwasowość, a także odpowiednią objętość, charakter, świeżość i zaokrąglone taniny.

Bordeaux Rouge Baron Philippe - Opinie klientów

Dodaj opinię

Bordeaux Rouge Baron Philippe

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 108 opinii w serwisie Google
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Jak ktoś chce kupić dobre wino to powinien tu zajrzeć. Świetna strona, wszystko zgodne z prawdą.
Daria Wiśniewska
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Świetne miejsce w dobrej lokalizacji, do tego profesjonalna obsługa i przyjemna muzyka chillout. Wina z najlepszych regionów Włoch, Francji. Ceny mocno rabatują pod warunkiem że kupujesz na kartony czy całe skrzynki wino. Warto poznać wina polecane z ręki. Znają się dobrze dużo degustuje.... Pozdro. ( więcej )
Robert Koson