Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Perfekcyjne wino 

Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero 2014

 

Kraj: Hiszpania

Region: Ribera del Duero

Apelacja: DO Ribera del Duero

Producent: Bodegas Arzuaga Navarro

Szczep: 95% Tempranillo, 5% Albillo.

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5% BK17

 

Amaya Arzuaga Colección jest pojedynczą odmianą Tinto Fino ze starych winorośli hodowanych w dwóch oddzielnych majątkach: pierwszym, z ziemią gliniastą zawierającą piasek i kamyki; a drugi z wapieniem, który zapewnia głęboką mineralność winu. Amaya prezentuje wielką intensywność kolorów i wysoką owocową ekspresję na nosie i ustach. Ich równowaga i potencjał taninowy wyróżniają się; cechy te pokazują nam ogromny potencjał do produkcji wspaniałych win do starzenia się oraz do lżejszych i bardziej owocowych produkcji. Zbiór odbywa się ręcznie za pomocą skrzynek o wadze 15 kg. Winogrona przechodzą proces selekcji przed beczkowaniem i są codziennie mielone przed fermentacją, która trwa 14 dni. Wino Amaya Arzuaga Colección dojrzewa przez około 20 miesięcy we francuskich beczkach różnego pochodzenia, z długotrwałym i głębokim suszeniem i opiekaniem w niskich temperaturach.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Amaya Arzuaga Colección to czerwone wino z Ribera del Duero, które powstało w wyniku współpracy ojca z córką. Don Florentino Arzuaga, właściciel Bodegas Arzuaga Navarro , wnosi bogate doświadczenie w proces produkcji wina, a jego córka, wybitna projektantka mody Amaya Arzuaga, nadaje butelce kreatywny i stylistyczny charakter.

Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-10-08

Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero 2014

Szerokie i mocne wejście. Dużo objętości. Uporządkowane, szerokie i głębokie. Doskonała kwasowość i zaskakująco drobne i szlachetne garbniki. Bardzo długi finisz, niezwykle wytrwały. Olbrzymi. Dojrzała wiśniowa czerwień z fioletowymi refleksami. Bardzo wysoka warstwa, głęboka i błyszcząca. Gęsta łza, która tuszuje kubek. Intensywny i złożony nos, zmienny, niezwykły. Od samego początku pojawiają się aromaty dojrzałych, mięsistych, żywych, wybuchowych czarnych owoców, które stopniowo ujawniają kwiatowe i balsamiczne niuanse. Ale to dopiero się zaczęło. Wraz z upływem czasu pojawiają się kremowe niuanse, prażone, śródziemnomorskie zioła... wszyscy zawsze eskortowani przez tę cudowną mineralność Ribera del Duero. Nos, który da ci czas.

Oceń 
Quality


2022-10-05

Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero 2014

Wino Ribera del Duero zaskakuje jedwabistym profilem w ustach. W tym roczniku zakwalifikowanym jako bardzo dobry, udało im się zrównoważyć dojrzałość ze starzeniem się, dając świetny wynik. Pikantne i czarne aromaty owocowe doskonale uzupełniają się z tym przejściem przez usta, skoncentrowane, ale z okrągłą i wypolerowaną taniną. Odważny!

Dodaj opinię

Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero

Perfekcyjne wino 

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.3
Na podstawie 108 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Zdecydowanie najlepszy sklep z winem w okolicy. Duży wybór, także wina z nowego świata, wliczając kraje jak Izrael czy Słowenia. Wybór win wybitnych producentów jak Penfolds z Australi czy Rothschild z Francji. Bardzo sympatyczna obsługa oraz fajna degustacja. Miejsce do którego warto wrócić... :) ( więcej )
Teresa Rosa
Bardzo duży wybór win w dobrych cenach. Przede wszystkim kompetentni sprzedawcy, którzy mają ogromną wiedzę. Dobrali mi pyszne i bardzo oryginalne w smaku wino, które zasmakowało całej rodzinie. Warto korzystać z promowanych win tych wystawianych na blacie. Na pewno będę wracać.
Jacek Stefanowski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI