Terre di Kama Catarratto Pinot Grigio

54,99 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Terre di Kama Catarratto Pinot Grigio

 

Kraj: Włochy

Region: Sycylia

Apelacja: IGT Sicilia

Winiarnia: Baarsma wines

Szczep: 60% Catarratto, 40%  Pinot Grigio

Rodzaj: białe, wytrawne

Temp. serwowania: 16-18°C

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 12,5%

c3     

 

Nota degustacyjna:

Terre di Kama to białe wytrawne wino powstałe w wyniku kupażu gron Catarratto oraz Pinot Grigio uprawianych na słonecznej Sycylii. Wino prezentuje jasno słomkowy odcień z zielonymi refleksami.  Bukiet ujawnia subtelne nuty cytrusów oraz owoców tropikalnych z delikatnym akcentem kwiatowym. Na podniebieniu świeże i powabne z przyjemną konsystencją, soczystą kwasowością, której toważyszą nuty owoców cytrusowych.

Sugestie kulinarne: ryby, drób, sałatki,

Terre di Kama Catarratto Pinot Grigio - Opinie klientów

Dodaj opinię

Terre di Kama Catarratto Pinot Grigio

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.3
Na podstawie 112 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Zdecydowanie najlepszy sklep z winem w okolicy. Duży wybór, także wina z nowego świata, wliczając kraje jak Izrael czy Słowenia. Wybór win wybitnych producentów jak Penfolds z Australi czy Rothschild z Francji. Bardzo sympatyczna obsługa oraz fajna degustacja. Miejsce do którego warto wrócić... :) ( więcej )
Teresa Rosa
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Najlepszy wybór dla każdego, kto szuka wyjątkowego wina na specjalną okazję lub dla samej przyjemności. Ich wina są bardzo aromatyczne i smaczne, a ich pracownicy są bardzo kompetentni i pomocni w doborze odpowiedniego wina.
Marcin Pająk