Vitkin Pinot Noir

177,00 zł
Brutto
1 Przedmiot

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Vitkin Pinot Noir

 

Kraj: Izrael

Region: Judea, ISR

Apelacja: Ella Valley/Valley of Elah

Producent: Vitkin Winery

Szczepy: Pinot Noir

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Beczka: 10 miesięcy

Pojemność: 0,75 l

Alkohol: 13%

 

Wino powstało w całości z gron Pinot Noir dojrzewających na zboczach Judejskich Wzgórz, dojrzewało przez okres dziesięciu miesięcy w dużych beczkach z francuskiego dębu, z cechami opiekania Burgundii. 20% nowy dąb.

Klasyczne Pinot Noir ze wspaniałymi dojrzałymi owocami, nutami kawy, prażonymi nutami, kandyzowanymi wiśniami i figą. Na podniebieniu bogate, dobrze zbalansowane i eleganckie o stosunkowo lekkiej budowie ciała. Dominują nuty dojrzałych czerwonych owoców z nutą zielonej gałki muszkatołowej, kopru i cynamonu.

Sugestie kulinarne: Szczególnie nadaje się do pieczonej jagnięciny oraz twardych i aromatycznych serów.   Bk17

 

W celu zachowania bogactwa jego smaków wino nie jest filtrowane ani klarowane, z wyjątkiem filtracji kamieni przed butelkowaniem. Z tego powodu naturalne osady mogą pojawiać się z czasem, co nie wpłynie na jego jakość.

Vitkin Pinot Noir - Opinie klientów

Dodaj opinię

Vitkin Pinot Noir

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad