Vive La Vie Sauvignon Alcohol Free

43,99 zł
Brutto
999 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Bezalkoholowe
Słodkie
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Vive La Vie Sauvignon Alcohol Free

 

Kraj: Niemcy

Region: Rheinhessen

Producent: Les Grands Chais De France

Szczepy: Sauvignon Blanc

Rodzaj: białe, słodkie

Temp. serwowania: 10-13°C

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 0% c3     

 

Nota degustacyjna:

Żyj życiem! Oui, oui, ponieważ delektowanie się winem bezalkoholowym jest teraz możliwe! Wino to jest wytwarzane zgodnie z normalnym procesem, po którym alkohol jest usuwany z wina za pomocą technologii próżniowej. Wino jest destylowane w temperaturze niższej niż 30 stopni Celsjusza, dzięki czemu alkohol odparowuje w czterech fazach. Procedura ta trwa kilka minut i dlatego jest bardzo skuteczna. Stosowany do tego system jest sterowany komputerowo i zapewnia optymalną i prawidłową ekstrakcję alkoholu.

Wino bezalkoholowe może zawierać maksymalnie 0,5% alkoholu. To wino zawiera mniej niż 0,5% alkoholu i jest wyjątkowo odpowiednie jako alternatywa dla tych, którzy chcą doświadczyć wina bezalkoholowego!

Vive La Vie Sauvignon Alcohol Free - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2023-05-31

orzeźwiające Sauvignon bez %

Naprawdę bardzo dobre bezalkoholowe Sauvignon, świeże i rześkie z przyjemną słodyczą, można się oszukać.

Dodaj opinię

Vive La Vie Sauvignon Alcohol Free

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.2
Na podstawie 108 opinii w serwisie Google
Po pierwszym łyku Uno 1 Primitivo di Manduria chwyciłem za telefon i zamówiłem kolejną partię. Sklep internetowy Bachus Wina, jest bardzo przyjazny dla klienta, łatwo i bez problemów finalizuje zamówienia. Dostawa kurierem do drzwi w ciągu 48 godzin, butelki bardzo dobrze zabezpieczone. Gorąco... polecam. ( więcej )
Robert Markiewicz
Jak ktoś chce kupić dobre wino to powinien tu zajrzeć. Świetna strona, wszystko zgodne z prawdą.
Daria Wiśniewska
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Świetne miejsce w dobrej lokalizacji, do tego profesjonalna obsługa i przyjemna muzyka chillout. Wina z najlepszych regionów Włoch, Francji. Ceny mocno rabatują pod warunkiem że kupujesz na kartony czy całe skrzynki wino. Warto poznać wina polecane z ręki. Znają się dobrze dużo degustuje.... Pozdro. ( więcej )
Robert Koson