El Esteco Don David Reserve Syrah

48,00 zł
Brutto
1 Przedmiot

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Don David Reserve Syrah

 

Kraj: Argentyna

Producent: El Esteco

Region: Salta, Chañar Punco

Szczepy: 100% Syrah

Rodzaj: Czerwone, wytrawne

Residual Sugar: 3,0 grs / lt.

Acidity: 5,90 grs. /lt. PH: 3.65

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 14%, PAW

 

Syrah z Argentyny, aby został dostrzeżony musi być naprawdę dobrym winem. Argentyna jako zagłębie wina Malbec potrafi zahipnotyzować wina z innych szczepów. W przypadku wina Don David Reserve Syrah czujemy się pewni że wino pozwoli zapamiętać się z dobrej strony. Bardzo intensywny aromat, pełen porzeczek, wanilii i przypraw, z wyraźnie zaznaczoną nutą goździków. W smaku krągłe, o bardzo dobrej strukturze i słodkiej taninie. Wyczuwalna dębina i soczysty owoc podkreślony pikantnymi akcentami. Niezwykle eleganckie i pełne wino. Polecane z dziczyzną, gulaszem i serami.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

W dolinie Calchaquí w północnej Argentynie w podregionie Salta zostało stworzone wino Syrah El Esteco Don David Resreva . Wśród skalistych terror i około 22 ° C między minimalnymi zimnymi nocami a maksymalnymi ciepłymi dniami, przypomina Okanagan. Około 70% win dojrzewa w małych beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego przez 12 miesięcy. Świeży pieprzowy, owocowy śliwkowy nos z drobinkami palonej kawy i pieprznej, pruny, pikantny, czarny owoc z żywicznymi nutami tytoniowymi. Młodzieńczy i świeży, poprawi się w butelce. Podawaj teraz z grillowaną jagnięciną. Dobra jakość i wykończona. Region Valley Calchaqui jest prawdopodobnie jednym z niewielu miejsc na świecie, które zasługują na podziw, a nawet zrozumienie. Sama natura tego miejsca budzi podziw odwiedzającego: wśród bujnej roślinności lasu Yunga, rzek i gór skalistych, niespodziewanie pojawia się odcinek pustyni, na której dzieje się magia. Stojąc na idealnej wysokości 1800 metrów (5500 stóp) nad poziomem morza, z zawsze obecnym słońcem i idealnym zakresem temperatur, środowisko jest idealne do tworzenia wysokiej klasy win. W ich owocach gromadzą ducha całego regionu. W sercu Salta, gdzie powstają wina El Esteco, z jej prawie 1000 akrów winnic, które owocują duchem regionu. W ukrytym, nie przemyślanym miejscu do produkcji wspaniałych, wyjątkowych win.

El Esteco Don David Reserve Syrah - Opinie klientów

Dodaj opinię

El Esteco Don David Reserve Syrah

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 142 opinii w serwisie Google
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski