Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

El Esteco Fincas Notables Cabernet Sauvignon

108,00 zł
Brutto

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Chwilowo niedostepny
Chwilowo niedostepny
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Finca Notables Cabernet El Esteco

 

Kraj: Argentyna

Producent: El Esteco ,

Region: Salta

Rodzaj: Czerwone, wytrawne

Pojemność: 0.75l

Alk. 14.5,%PAW

 

Cabernet Sauvignon El Esteco należy do linii Finca Notables stworzonej z winogron pochodzących z jednej z najlepszych parceli działek w winnicy – Finca La Urquiza. Maceracja, fermentacja alkoholowa i malokatyczna zachodzi w beczkach. Następnie wino dojrzewa przez minimum 15 miesięcy w nowych beczkach z dębu francuskiego. Cabernet prezentuje głęboką, rubinową barwę z czerwonymi refleksami. Aromaty złożone, dobrze skoncentrowane, pozwalają wyczuć słodką porzeczkę, ciemna czekolada, dębina, przyprawy i czerwony pieprz. W ustach pełne, z dojrzałą taniną i bardzo elegancką nutą ciemnych owoców otulonych czekoladą. Bardzo miły i trwały finisz.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Skoncentrowane i intensywne wino z nutami czarnych owoców, słodkiej papryki i nutami mentolu. Dąb jest dobrze wyważony i średniej intensywności. Podniebienie ma dojrzałe, soczyste taniny o długim, trwałym finiszu. Cafayate to wyjątkowy podregion położony na południu doliny Calchaqui. Na wysokości 1700 metrów nad poziomem morza leży Finca „La Coleccion, działka nr 5, która zapewnia autentyczny wysokiej klasy Cabernet Franc z doliny Calchaqui. Piaszczysta gleba aluwialna, nawadnianie z Andów, wysokie nasłonecznienie; niska wilgotność; a szeroka amplituda termiczna sprawia, że ​​Finca „La Coleccion” to wyjątkowy terroir w Argentynie.

El Esteco Fincas Notables Cabernet Sauvignon - Opinie klientów

Dodaj opinię

El Esteco Fincas Notables Cabernet Sauvignon

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki