Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Kaiken Malbec

64,00 zł
Brutto
9985 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Potrawa
Do Mięsa Czerwonego
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Kaiken Estate Mendoza Malbec (Argentyna)

Kaiken Malbec Seleccion Especial

 

Producent: Kaiken Wines

Kraj: Argentyna

Region: Mendoza

Szczep: 94% Malbec, 6% Cabernet Sauvignon

Beczka: 60% wina starzone przez okres 6 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego

Temp podawania: 18’-20’

Dekantacja: zalecana 30 minut przed podaniem

Zawartość alkoholu: 14,5%

Potencjał starzenia: do 5 lat

Rodzaj wina: Czerwone, Wytrawne

Pojemność: 0,75l

 

Potężne i złożone z dojrzałą taniną oraz soczystym aromatem jagód i czarnych porzeczek, które dopełnione zostają delikatnie lecz trwale kawą, tytoniem i gorzką czekoladą.Wino rekomendowane do łagodnych, grillowanych mięs, gulasz wołowego, wołowiny argentyńskiej, makaronów w ciężkich sosach. Dania mączne, pizza, pasty, makarony.

Kaiken , to nowy projekt znanej i renomowanej wytwórni Montes. Winnica powstała z połączenia pasji, intelektu, doświadczenia. Kaiken czyli, słowo oznaczające w Patagonii gatunek gęsi popularnej po obydwu stronach Andów, stąd też i motto „The best from both sides of Andes” Aurelio Montes dzierżawi winnice ułożone w Topungato.

 

Notatki Sommelier:

Założenie win Kaiken w 2001 roku wymagało wysiłku słynnego chilijskiego eksperta winiarstwa, Aurelio Montesa, twórcy renomowanej marki Montes Winery. Montes zrozumiał ogromny potencjał regionu Andów, który obejmuje to, co najlepsze w Chile i Argentynie. Zdał sobie również sprawę, że bogaty w wino region Mendoza jest idealny do wytwarzania win Kaiken.

Jeśli zastanawiasz się, co oznacza Kaiken, jest to nazwa wyjątkowej rasy gęsi, którą można powszechnie spotkać w regionie Andów. Wytwarzane tutaj Malbec i Cabernet Sauvignon są uważane za jedne z najlepszych w tej dziedzinie, ponieważ zawierają idealną mieszankę cech chilijskich i argentyńskich. Obecnie Kaiken Wines jest zarządzany przez Aurelio Montesa i jego syna. Rodzina Montes, wraz z zespołem doświadczonych i doświadczonych winiarzy na czele spraw, Kaiken Wines jest obecnie szanowaną marką wśród miłośników wina na całym świecie.

Położona w Vistalba winnica Kaiken mieści się w zabytkowym 80-letnim budynku, który jest wyposażony we wszelkie udogodnienia do wytwarzania wysokiej jakości win przy użyciu nowoczesnych, ale tradycyjnych metod. Do fermentacji wina wykorzystywane są wysokiej jakości zabytkowe zbiorniki betonowe, które pomagają zachować maksymalne możliwe smaki owoców podczas produkcji wina. Turystyka winiarska jest tutaj ważną działalnością i można z wyprzedzeniem zarezerwować wycieczki po winnicach, aby zanurzyć się w kulturze i naturalnej ekstrawagancji winnic, z których pozyskiwane są winogrona do produkcji win Kaiken. 

Kaiken Malbec - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-09-04

Kaiken malbec od Montesa znanego producenta z Chile Argentyny i

Głęboka czerwona mieszanka z bogatymi aromatami czarnych jagód. Bogaty, gładki i elegancki. Z długotrwałym wykończeniem .

Oceń 
Quality


2022-09-03

Wino Malbec powinien byś powinno z Argentyny

Nuty dojrzałych czarnych owoców, wanilii, orzechów laskowych i dymu. Garbniki całego ciała i do żucia. Pluszowe owoce na podniebieniu i długie wykończenie z niuansami prażonego dębu. Pij teraz albo trzymaj

Dodaj opinię

Kaiken Malbec

Kaiken Estate Mendoza Malbec (Argentyna)

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki