Michel Torino Malbec Don David Fincas

120,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Michel Torino Malbec Don David Fincas

 

Kraj: Argentyna

Region: Dolina Calchaqui

Producent: Michel Torino

Kolor wina: Czerwone

Smak: Wytrawne

Apelacja: Cafayate

Kategoria: Spokojne

Klasyfikacja: Regionalne

Szczep: Malbec

Zamknięcie: Korek

Pojemność: 0,75 l

Alkohol: 13,5%  c2

 

Barwa wina ciemno fioletowa. Aromaty dżemowe z wiśni i śliwek. W smaku aksamitne i miękkie z dobrze zintegrowanymi taninami. Wino doskonałe do dziczyzny. Sugestie kulinarne: Pasztet drobiowy, kaczka pieczona, indyk pieczony, polędwica wołowa sparzona w ziołach, cielęcina w żurawinie, gulasz, makarony w sosach grzybowych, sery dojrzewające. 

Wino zbliżone smakiem do: Norton Malbec Reserva, Alamos Malbec, Catena Malbec, Finca el Origen Gran Reserva Malbec, Gran Albarda Malbec, Aruma Malbec, Luigi Bosca Malbec…

 

Obecnie Michel Torino to połączenie starej winiarskiej tradycji z najnowszymi technologiami produkcji wina. System uprawy winorośli charakteryzuje się minimalnym użyciem środków chemicznych służących do użyźniania gleby. Do nawożenia używa się materiałów organicznych, takich jak skórki czy szypułki winogron, co świadczy o dużym zaangażowaniu właścicieli winiarni w ochronę środowiska. Tak więc, chcemy, aby wszyscy mogli posmakować win Mchel Torino wspominając historię. Mamy nadzieję, że cofniesz się w czasie, do francusko-włoskich korzeni, do ziemi niegdyś nietkniętej i bez granic, do początku nowego wina. Zgub się w zapachu śliwek i czereśni najlepszego Malbec z Cafayate. Przekonaj się, dlaczego nigdy nie spróbujesz kolejnego wina Malbec, które nie pochodzi z Doliny Calchaqui!

Michel Torino Malbec Don David Fincas - Opinie klientów

Dodaj opinię

Michel Torino Malbec Don David Fincas

Dodaj opinię