Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

TRAPICHE OAK CASK MALBEC

68,00 zł
Brutto
8 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Trapiche oak cask Malbec

 

Region: Mendoza

Szczep: Malbec

Producent: Trapiche

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75 l

 

Winogrona zbierane ręcznie. Wyraźne zapachy, dojrzałych czerwonych owoców. W smaku dobrze zrównoważone z delikatną słodko-kwaskowatą końcówką. Wino polecane do steków, pieczone mięsa, pasztety, krokiety, schabowy z kapustą zapiekaną.

 

Trapiche winiarnia położona u podnóża Cordillera de los Andes w prowincji Mendoza od ponad 130 lat tworzy wspaniałe wina docierające do ponad 80 krajów. Trapiche zawsze wierna swojemu celowi, który musi odzwierciedlać nie tylko jakość, ale także prawdziwą pasję i wyzwanie do tworzenia win o wysokim standardzie. Obecnie Trapiche Vineyards zalicz się do Grupo Penaflor która powstała w wyniku integracji prestiżowych i stuletnich winnic, stając się obecnie liderem argentyńskiego przemysłu winiarskiego.

TRAPICHE OAK CASK MALBEC - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-09-04

Malbec bardzo znany a jak nie to warto otworzyć i ocenić

Malbec sam pozostawiony w samotności z pewnością rozweseli każdego podniebienie. Uważam że powinniśmy grillować polędwicę wołową i podawać ją z sosem z czerwonego wina i jeżyn oraz warzywami wiosennymi. Odpowiednie danie wzmocni i ożywi smak wina malbek na jeszcze ciekawsze smaki. Podniebienie lepiej zareaguje na nuty owocowe które będą towarzyszyły przez dłuższą chwile.

Oceń 
Quality


2022-06-15

Malbec Trapiche OK

Jest wyrazisty, aromatyczny i bardziej elegancki, z wyrafinowanymi taninami i jedwabistiejszym uczuciem w ustach. Jest tu szczególna jasność.

Oceń 
Quality


2022-06-04

Malbec Trapiche OAK

Skoncentrowane nuty czerwonych jagód i śliwek z soczystym, warstwowym podniebieniem, miękkimi taninami i rozgrzewającą nutą przypraw na finiszu.

Dodaj opinię

TRAPICHE OAK CASK MALBEC

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki