Trivento Shiraz Malbec

32,00 zł
Brutto
9993 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.

 

Zamówienia przyjmujemy 24h

 

Darmowy zwrot do 14 dni

Trivento Malbec Shiraz

 

Apelacja: Mendoza

Szczep: Malbec

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Producent: Trivento

Pojemność: 750 ml

Zakup po 6szt   bk2

 

Barwa wina ciemno czerwona z bordowymi obwódkami na krawędzi kieliszka. Aromaty ciemnych czerwonych owoców z wyraźnie dominującą maliną i jagodami utrwalonymi poprzez swoją sprężystość dublując się na podniebieniu. W ustach miękkie, delikatne o wysokiej owocowości która miło przez chwilę utrzymuje się na podniebieniu. Dzięki mieszance szczepów z nowego i starego świata otrzymujemy wino o ciekawym smaku, miękkie z wyraźnymi nutami owocowymi oraz korzennym wykończeniem. BK2

Sugestie kulinarne to przede wszystkim Bruschetta - rodzaj przekąski pochodzącej z Włoch. Po prostu grzanka, której podstawą jest pieczywo, posmarowane oliwą i roztartym czosnkiem wzbogacone na wierzchu mieszanką świeżo pokrojonych pomidorów i bazylii. Pasuje do czerwonych mięs, potraw z grilla i pasztetów.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Trivento lider win z Argentyny dbający o utrzymanie dobrej jakości wina gdzie nasza kieszeń zbytnio się nie nadwyręży. Wino o dobrej pomysłowości ze strony producenta Trivento z Mendoza uchwytując połączenie dwóch odmian winorośli tak odległych dla siebie a zarazem i bliskich. W efekcie końcowym delikatność i miękkość wina na podniebieniu powoduje ze chęcią wracamy do wina Trivento Malbec Shiraz ponownie. Wino dobrze komponuje się z szeroką gamą potraw ponieważ lekkość i sprężystość wina nie dominuje nad potrawami jedynie wzmacnia i urozmaica posiłek. Oczywiście nie wymagajmy od wina zbyt wiele, napawano to nie będzie Alamos Malbec który wszystkich uwodzi smakiem i aromatem.

Poznaj prawdziwego Malbec Alamos Wino z Mendoza

Trivento Shiraz Malbec - Opinie klientów

Dodaj opinię

Trivento Shiraz Malbec

Dodaj opinię