Two Hands Holy Grail Shiraz Barossa Valley

328,00 zł
Brutto
9998 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

Two Hands Holly Gral Shiraz Barossa Valley

 

Kraj: Australia

Region: Barossa Valley

Producent: Two Hands

Szczepy: Shiraz Syrah

Apelacja: Seppeltsfield

Rodzaj: Czerwone, wytrawne

Potencjał starzenia 15 lat.

Pojemność: 0,75l BK17

Alkohol: 14,5%

 

Ciemna karmazynowa czerwień. Aromaty jagód, przypraw, tytoniu, prażonej kukurydzy, ciemnej czekolady i suchej ziemi. W ustach mocne i bogate, wyraziste smaki ciemnych owoców leśnych, świetnie zrównoważone, miękkie taniny. Niesamowicie długie wykończenie dopełniają ślady dymu, suszonej lawendy, pieprzu. 18 miesięcy / 92% Hogshead i 8% Barrique

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Australia Shiraz to wizytówka win. Dobrym przykładem jest Holly Gral Shiraz. Wino atakuje podniebienie energią i werwą. Bogaty profil jagody jest widoczny, ale jest nieco zwinięty i zarezerwowany. Garbniki i kwasowość działają w zgodzie z garbnikami widocznymi, ale nigdy agresywnymi. Niesamowicie długie wykończenie uzupełnione jest nutami dymu, suszonej lawendy, pieprzu i przypalonej ziemi. Czasem zacofany i napięty, ale wskazuje na bardzo dobrą przyszłość po raz w piwnicy. Winnica Świętego Graala Sziraza znajduje się w podregionie Seppeltsfield, w dolinie Barossa. Pierwsza część tej strony została zakupiona w 2008 roku i obejmowała 52 akry niezamieszkanej ziemi. Wizją było poczekać, aż pozwolą na to zasoby, i zasadzić te obszary tak dokładnie, jak to możliwe. Tuż przed rocznikiem 2015 zakupiono kolejne 37 akrów ziemi, w tym 16 akrów ustalonych winorośli shiraz. Ta pierwsza winnica wyprodukowała 27 ton, a owoce trafiły do ​​My Hands, Ares, Single Vineyard i kilka beczek do Belli Garden. Rozwój nieplanowanego miejsca rozpoczął się w kwietniu 2016 r., A sadzenie rozpocznie się wiosną. Czeka nas dużo dobrego wina do spożycia.

Two Hands Holy Grail Shiraz Barossa Valley - Opinie klientów

Dodaj opinię

Two Hands Holy Grail Shiraz Barossa Valley

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 283 opinii w serwisie Google
Pyszne wina. Polecam wszystkim.
Ala Rychlinska
Polecam ten sklep od zawsze. Słyszę od znajomych że w tym roku jest to odkrycie, a przecież działają od lat z winami. Faktycznie lekko skryty za innymi sklepami. Ważne jest na pewno to że jak już dotrzesz do winiarni ucieszysz spojrzenie przeglądając cały świat u stóp. Doskonała, absolutnie... profesjonalna obsługa. Buziaki ( więcej )
Anna Janopwska
Rzetelność firmy dobrze poznaje się po tym, jak wychodzi z trudnych sytuacji. Pomimo opóźniającej się realizacji zamówienia onilne w "gorącym"(świątecznym) okresie, ostatecznie zrobiono jak najwięcej, by Klienta zadowolić. No i zostałem zadowolony. POLECAM
Mariusz Adamaszek
Miło was wspominam, przy każdej nowo otwartej butelce z przyjaciółmi pada pytanie kto mi pomaga dobrać wina. Przekonująco odpowiadam że to kwestia czasu i wile wina należy spróbować aby odkryć te naprawdę dobre. Dużo jest dobrych win, lecz te szczególne to własnie od was. Podkreślam tą... historię ponieważ zdradziłem was kupując u konkurencji. Zaproponowali mi rabat 40% zabrzmiało sugestywnie i skusiłem się. Zakupiłem wina i pochwaliłem się żonie o wspaniałym rabacie. Nagle dostrzegłem uśmiech i hi hot. Żona kupiła ta samą butelkę wina bez rabatu w innym sklepie za tą sama cenę. No dobrze zatem sprawdzamy czy wina smakują zarówno dobrze jak wynegocjowana cena. Otwieramy pierwszą butelkę i już uśmiech brak, skucha, otwieramy drugą butelkę i skucha. Zrozumiałem iż wspaniały rabat kryje w sobie tajemnice. Ja już za niespodzianki dziękuję, tylko u was kupuję. Zdrówka. ( więcej )
Mateusz Romanowski