YALUMBA THE SIGNATURE CABERNET SAUVIGNON SHIRAZ

418,00 zł
Brutto
99 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

 

Możliwy zwrot w ciągu 14 dni

YALUMBA SAMUELS COLLECTION BAROSSA GARNACHE SHIRAZ MATARO

 

Kraj: Australia

Region: Barossa

Producent: Yalumba

Szczep: Cabernet Sauvignon, Shiraz

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,75l

 

Yalumba The Signature Cabernet Sauvignon Shiraz to najwyższej klasy czerwone wino w kieliszku. Tutaj oferuje cudownie gęsty, szkarłatny kolor. Na brzegu ta australijska czerwień również przechodzi w czerwień granatu. Jeśli dasz mu trochę powietrza do kieliszka do wina, obracając, to czerwone wino ujawnia dużą gęstość i obfitość, co jest widoczne w przezroczystych oknach kościoła na krawędzi szkła. To australijskie cuvée ukazuje w kieliszku cudownie wyraziste nuty czarnej porzeczki, śliwki, morwy i borówki. Do tego nuty wanilii, gorzkiej czekolady i przyprawy do piernika

 

.

Signature Cabernet Sauvignon Shiraz z Yalumba jest idealny dla wszystkich miłośników wina, którzy lubią jak najmniej cukru resztkowego w winie. Jednak nigdy nie wydaje się rzadki ani kruchy, ale okrągły i elastyczny. Na podniebieniu konsystencja tego mocnego czerwonego wina jest cudownie mięsista i gęsta. Finał tego czerwonego wina z regionu winiarskiego Australii Południowej w końcu przekonuje pięknym wybrzmieniem. Wykończeniu towarzyszą również mineralne fasety gleb z przewagą wapienia.

YALUMBA THE SIGNATURE CABERNET SAUVIGNON SHIRAZ - Opinie klientów

Dodaj opinię

YALUMBA THE SIGNATURE CABERNET SAUVIGNON SHIRAZ

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 295 opinii w serwisie Google
Duży wybór asortymentu, uczciwe ceny i bardzo miła obsługa. Polecam!
Anna Stryjeczek
Znają się na winach jak mało kto. To nie opowieści wyjęte z tekstu magazyn wino. Próbują dużo wina i to pozwala im dobrze polecać wina. Znam chłopaków nie od dziś. Zazdroszczę winiarze, restauratorzy i sportowcy. Tak to można żyć.
Ryszard Czajka
Znam dużo sklepów z winami, jednak jesteście stworzeni dla mnie. Możliwe że to zbieg okoliczności że wina które wam samuraja mi też. Niech tak zostanie. Lubię Was bardzo.
Karolina Bartoszewicz
Szkoda tylko, że nikt od wielu prób połączeń nie ma chęci odebrać telefonu
Mona Suf