Brundlmayer Gruner Veltliner Alte Reben

179,00 zł
Brutto
9998 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Bründlmayer Grüner Veltliner Alte Reben

 

Kraj: Austria

Region: Kamptal

Producent: Weingut Brundlmayer

Szczep: Gruner Veltliner

Smak: białe, wytrawne

Pojemność: 0.75 l

 

Wyśmienite białe, wytrawne wino produkowane z winogron gruner veltliner. Ma jasnożółty kolor i rześki aromat owoców cytrusowych, moreli i jabłek. W smaku chrupiące i bardzo rześkie. Potrawy: przekąski, wędliny z białego mięsa, drób,ryby morskie. c3

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Wino Gruner Veltliner Alte Reben składała się z najstarszych zapasów Grüner Veltliner w wytwórni wina Brundlmayer (różne warstwy, takie jak Spiegel, Steinmassel itp.). Średni wiek winorośli wynosi około 45 lat. Ze względu na wiek winorośli powraca płodność, niewiele i mniejsze winogrona stają w obliczu silnego systemu korzeniowego. Głęboki i szeroko rozgałęziony system korzeniowy może odżywiać nieliczne winogrona w najlepszy sposób, dzięki czemu wina pochodzące z tych winnic są szczególnie skoncentrowane i dojrzałe. Porady o czerwonych jagodach, gwarantowane są również kwiaty marcepanu i akacji. Cicho płynący Grüner Veltliner Old Vines ma ładną wagę, jest wyściełany i pulchny. Żółtawe wskazówki, bogaty owoc Ringlotten, dużo szkliwa i dobra wytrzymałość, obiecujące!

Brundlmayer Gruner Veltliner Alte Reben - Opinie klientów

Dodaj opinię

Brundlmayer Gruner Veltliner Alte Reben

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.3
Na podstawie 108 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Zdecydowanie najlepszy sklep z winem w okolicy. Duży wybór, także wina z nowego świata, wliczając kraje jak Izrael czy Słowenia. Wybór win wybitnych producentów jak Penfolds z Australi czy Rothschild z Francji. Bardzo sympatyczna obsługa oraz fajna degustacja. Miejsce do którego warto wrócić... :) ( więcej )
Teresa Rosa
Bardzo duży wybór win w dobrych cenach. Przede wszystkim kompetentni sprzedawcy, którzy mają ogromną wiedzę. Dobrali mi pyszne i bardzo oryginalne w smaku wino, które zasmakowało całej rodzinie. Warto korzystać z promowanych win tych wystawianych na blacie. Na pewno będę wracać.
Jacek Stefanowski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI