Najlepsze ceny. Najlepsze wino na gorące letnie dni i noce.

Brundlmayer Gruner Veltliner Alte Reben

179,00 zł
Brutto
9998 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Bründlmayer Grüner Veltliner Alte Reben

 

Kraj: Austria

Region: Kamptal

Producent: Weingut Brundlmayer

Szczep: Gruner Veltliner

Smak: białe, wytrawne

Pojemność: 0.75 l

 

Wyśmienite białe, wytrawne wino produkowane z winogron gruner veltliner. Ma jasnożółty kolor i rześki aromat owoców cytrusowych, moreli i jabłek. W smaku chrupiące i bardzo rześkie. Potrawy: przekąski, wędliny z białego mięsa, drób,ryby morskie. c3

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Wino Gruner Veltliner Alte Reben składała się z najstarszych zapasów Grüner Veltliner w wytwórni wina Brundlmayer (różne warstwy, takie jak Spiegel, Steinmassel itp.). Średni wiek winorośli wynosi około 45 lat. Ze względu na wiek winorośli powraca płodność, niewiele i mniejsze winogrona stają w obliczu silnego systemu korzeniowego. Głęboki i szeroko rozgałęziony system korzeniowy może odżywiać nieliczne winogrona w najlepszy sposób, dzięki czemu wina pochodzące z tych winnic są szczególnie skoncentrowane i dojrzałe. Porady o czerwonych jagodach, gwarantowane są również kwiaty marcepanu i akacji. Cicho płynący Grüner Veltliner Old Vines ma ładną wagę, jest wyściełany i pulchny. Żółtawe wskazówki, bogaty owoc Ringlotten, dużo szkliwa i dobra wytrzymałość, obiecujące!

Brundlmayer Gruner Veltliner Alte Reben - Opinie klientów

Dodaj opinię

Brundlmayer Gruner Veltliner Alte Reben

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 145 opinii w serwisie Google
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Aktualnie mój ulubiony sklep. Polecone wina biorę "w ciemno".
Michal Radecki