Bründlmayer Zweigelt

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Bründlmayer Zweigelt

 

Kraj: Austria

Region: Kamptal

Producent: Weingut Brundlmayer

Szczep: Zweigelt

Rodzaj:czerwone, wytrawne

Pojemność: 1 l  c3

 

Austriackie wino czerwone wyprodukowane z wyjątkowego szczepu Zweigelt, będącego mieszanką odmian Blaufränkisch i St. Laurent. Podczas degustacji czujemy w nosie nuty wiśni, jagód i śliwek. To wytrawne wino jest świeże i eleganckie, wyważone i harmonijne, bardzo miękkie w smaku, z delikatnym posmakiem minerałów i przypraw na finiszu. Wino niepozorne, przez co niezwykle miło zaskakuje podczas każdej chwili degustacji. Zweigelt z rocznika 2010 otrzymało 88 na 100 pkt w rankingu Stephena Tanzera. c3

Bründlmayer Zweigelt - Opinie klientów

Dodaj opinię

Bründlmayer Zweigelt

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski