Casablanca Cefiro Cabernet Sauvignon Reserva Maipo Valley D.O.

WINO NA TELEFON Zadzwoń i zapytaj +48 511 391 463

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość


 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Casablanca Cefiro Cabernet Sauvignon Reserva Maipo Valley D.O.

 

Kraj: Chile

Region: Maipo Valley D.O.

Producent: Vina Casablanca Ltd.

Szczep: Cabernet Sauvignon (100%)

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Beczka: 9 miesięcy

Pojemność: 0,75 l

 

Vina Casablanca Cefiro Reserva dojrzewało przez 12 miesięcy - najpierw 9 w dębowych beczkach, a następnie 3 dodatkowe miesiące w butelkach. Muskularne ciało, taniny mocne i powabne jednocześnie, w ustach i nosie przewodzą czarna porzeczka i papryka z nutą ziół. Na podniebieniu pełne z dominacją ciemnych owoców i malin. c3

Casablanca Cefiro Cabernet Sauvignon Reserva Maipo Valley D.O. - Opinie klientów

Dodaj opinię

Casablanca Cefiro Cabernet Sauvignon Reserva Maipo Valley D.O.

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 299 opinii w serwisie Google
Kocham Wina a zaczęło się od tych, które polecacie. Ostatnio nabyłam Flor de Pingus wino o wyraźnie żywym, rubinowym kolorze. Nos jest czysty i rozwijając się, wykazuje średnio intensywne aromaty cedru, wanilii, czekolady, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni, lukrecji i anyżu. Podniebienie jest... gładkie z aksamitną treścią i średnią kwasowością...ma miękkie taniny i wysoką zawartość alkoholu. Finisz jest długi i pełny z towarzyszącym smakiem cedru, wanilii, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni i lukrecji. Jak tu się nie zakochać podpowiedzcie... ( więcej )
Marta Kozioł
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk