• Nowy

Cromas Los Vascos Gran Reserva Carmenere Colchagua

100,00 zł
Brutto
119 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Cromas Los Vascos Gran Reserva Carmenere Colchagua

 

Kraj: Chile

Region: Colchagua Valley

Winnica: Los Vascos Chile

Rodzaj: czerwone wytrawne

Pojemność 750 ml BK17

 

Nigdzie tak jak w Chile siła natury nie wyraża się tak mocno w natężeniu światła oraz w wspaniałości i różnorodności kolorów. Od wyjątkowych czerwonych odcieni Andów Kordylierów po ocean ultramaryny, Carmenère, symboliczna odmiana winorośli w Chile, uchwyciła rozległość i surowość środowiska. Jego gęste, ciemnofioletowe soki często kończą się jak ślady atramentu na rękach naszych hodowców. Jego aromatyczna paleta jest tak szeroka i hojna jak sama natura, a nawet leżakowanie przez 12 miesięcy w dębowych beczkach ledwo ją ujarzmia!

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Cromas Carmenère Gran Reserva to to samo wino, co obecne Carmenère Grande Réserve. Poprzez nazwę Los Vascos Cromas zainspirowaliśmy się kolorami natury, które odzwierciedlają terroir i know-how zespołów Los Vascos. Dzięki tej nowej zmianie początek sezonu bardziej suchy niż zwykle, wymagał wczesnego nawadniania i starannego monitorowania winnicy. Głównym wyzwaniem dla tego rocznika były w zasadzie ekstremalnie wysokie temperatury odnotowane na przełomie stycznia i lutego (ze szczytem kulminacyjnym 40,6°C). Piękny intensywny kolor z odcieniami fioletu. W nosie wino to ujawnia aromaty owoców takich jak jeżyna, śliwka i czereśnia, które stopniowo rozwijają się w charakterystyczne dla tego szczepu nuty białego pieprzu i nuty zielne. Na podniebieniu taniny są miękkie, jedwabiste z przyjemną równowagą między gęstością a kwasowością.

Cromas Los Vascos Gran Reserva Carmenere Colchagua - Opinie klientów

Dodaj opinię

Cromas Los Vascos Gran Reserva Carmenere Colchagua

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski