Montes Alpha Chardonnay

110,00 zł
Brutto
4 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Doskonale Chardonnay

Fermentowane i starzone w beczkach z dębu francuskiego, 40% wina przechodzi fermentacje malolaktyczną, dojrzewanie 12 miesiecy w beczkach (25% w nowych, 75% w 1/2/3 letnich) Jednokrotna delikatna filtracja przed zabutelkowaniem.

Wino silne i owocowe charakterystyczne chardonnay, bukiet wina nuty banana, ananasa, miód, masło, doskonały balans kwasowości, wino długie miękkie i kremowe. Skomplikowany proces produkcji dał znakomite rezultaty.

 

Montes Alpha Chardonnay - Opinie klientów

Dodaj opinię

Montes Alpha Chardonnay

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad