Santa Alexandra Reserva Chardonnay

57,00 zł
Brutto
9990 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Santa Alexandra Varietal Chardonnay Reserva

 

Kraj: Chile

Region: Colchagua Valley

Szczep: Chardonnay

Pojemnośc: 0,75l

Alkohol: 14% ONL

 

Zrobione z 85% Chardonnay, 15% Viognier, winogrona pochodzą z Colchagua Valley. Wino o zielonkawo-żółtym zabarwieniu ze srebrnymi iskrami, wino to daje aromat świeżych owoców, takich jak ananas, biała brzoskwinia, morela i nuty cytrusowe. Santa Alexandra Blend ujawnia smak świeży, o dobrej kwasowości, która jest długa i trwała na podniebieniu.

Santa Alexandra Reserva Chardonnay - Opinie klientów

Dodaj opinię

Santa Alexandra Reserva Chardonnay

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad