Santa Alexandra Varietal Sauvignon Blanc

41,00 zł
Brutto
9995 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Santa Alexandra Varietal Sauvignon Blanc

 

Kraj: Chile

Region: Colchagua Valley

Szczep: Sauvignon Blanc

Pojemnośc: 0,75l

Alkohol: 13% ONL

 

Płynna oda do świeżości Wino to odzwierciedla relaksującą elegancję regionu Colchagua Valley, tryskającej grejpfrutem i kwiatowymi aromatami, a następnie orzeźwiającego środkowego podniebienia. Chrupiąca (ale nie gryząca) kwasowość sprawia, że ​​jest to idealne wino do letnich sałatek, ostryg i ryb.

Santa Alexandra Varietal Sauvignon Blanc - Opinie klientów

Dodaj opinię

Santa Alexandra Varietal Sauvignon Blanc

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 227 opinii w serwisie Google
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Polecacie dobre wina, asortyment doskonały. Wina z Toskanii oszałamiający wybór, wina z Apulii to jeszcze nigdzie nie widziałem tak świetnego wyboru. OK
Adam Kowal
Duży wybór win w różnych cenach, rozpoczynających się już od 40 zł w górę. Sklep prowadzony przez osobę dobrze zorientowaną w temacie win, która umiejętnie doradzi w wyborze odpowiedniego wina.
Bohdan Michalak
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad