Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Santa Digna Cabernet Sauvignon Rose

64,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Miguel Torres Santa Digna Cabernet Sauvignon Rose Reserva Chile

 

Santa Digna Różowe Wino

Kraj: Wina Chile

Region: Central Valley Chile

Producent: Miguel Torres Chile

Szczepy: 100% Cabernet Sauvignon

Rodzaj: wino różowe, wytrawne

Pojemność: 0,75l

BK2

 

Curico, by Miguel Torres

Santa Digna Cabernet Sauvignon Rose ma cudowną jasnowiśniową barwę a także skoncentrowany i mocny zapach, w którym można wyczuć śliwki i truskawki z towarzyszącą im nutą grejpfruta. Lekkie wino z delikatnym kwaśnym owocowym posmakiem i wyróżniającym się kwiatowym posmakiem fiołków oraz kwiatów pomarańczy. Świetnie smakuje podawane z daniami z ryb, zimnych mięs, sałatkami i pastami.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Santa Digna Reserva Caabernet Sauvignon Rose Tradycyjnie jest to pierwsze różowe wino roku z Andów, chilijskiej posiadłości hiszpańskiej rodziny Torres. Cabernet Sauvignon, zebrany z plantacji Central Valley, ma żywy głęboki różowo-fioletowy kolor dzięki 16-godzinnemu moczeniu w skorupkach. Zmiękczający i dojrzały zapach: malinowy, truskawkowy i grejpfrutowy. Jest pełen cukru, prawie 8 gramów cukru resztkowego, z żywymi kwasami. Bardzo intensywny wiśniowy i truskawkowy, długi dojrzały owocowy posmak w porównaniu z różowym. Róża Cabernet Sauvignon z Santa Digna jest mocna z delikatną kwasowością na podniebieniu. Elegancki i zmysłowy z przedłużonym posmakiem. Sugestie kulinarne: sałatki z letnich owoców, ryba pieczona np.: pstrąg, dorada, sandacz, lin, morszczuk. Doskonały jako aperitif lub wędliny (egham, kiełbaski i salami) oraz wiele dań z makaronu i warzyw. Doskonałe z orientalnym jedzeniem.Podawać w temperaturze 8–10 ° C

Santa Digna Wina nazwa zapożyczona od krzyży w nieruchomości w Hiszpanii. Krzyże były używane do oznaczania granic, symbolizujących szczęście i ochronę dla tych, którzy wyruszyli na odległe ziemie. Zostały one użyte, aby nazwać pierwszą nieruchomość w Chile i pierwsze wino z rodziny Torres produkowane z tej ziemi. Santa Digna Wina zachowuje najczystsze aspekty tożsamości Miguel Torres Chile, łącząc dobrobyt i prostotę chilijskiego projektu. Odzwierciedla to połączenie jego pochodzenia (krzyżowanie się z dobrobytem) z andyjskim krzyżem latynoamerykańskim, z uznaniem dla kontynentu i kultury, która przyjęła Miguel Torres Chile przesłono 30 lat temu. W 1979 r. Miguel Torres kupił piękną, ale zaniedbaną winnicę 200 hektarów lub Curicó w Chile, u stóp Andów. Chilijczycy są nadal honorowani przez Chilijczyków jako pierwsi Europejczycy, którzy zobaczyli „chleb” w chilijskiej uprawie winorośli. Od tego czasu wielu poszło za nim! Oprócz wielu tajemnic i przedsiębiorczości Miguel Torres kupażował również europejskie winogrona, Cabernet Sauvignon, Sauvignon Blanc, Chardonnay, wprowadając nowości w technice, ulepszone instalacje dla produkcji wina i przetrzymywanie wina w dębię. Obecnie wzorują się na Miguel Torres Chile najlepsi producenci wina na świecie…

Santa Digna Cabernet Sauvignon Rose - Opinie klientów

Dodaj opinię

Santa Digna Cabernet Sauvignon Rose

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki