Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Torreon de Paredes Cabernet Sauvignon Reserva Valle de Rengo Cachapoal Valley

97,00 zł
Brutto
9998 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Torreon de Paredes Cabernet SauvignonReserva Valle de Rengo, Cachapoal Valley

 

Kraj: Chile

Region: Cachapoal Valley

Apelacja: Rengo Valley

Producent: Torreon de Paredes

Szczep: Cabernet Sauvignon

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawny

Temp. serwowania: 16-18°C

Pojemność: 0,75l c2

 

Wino powstałow całości ze starannie wyselekcjonowanych gron Cabernet Sauvignon uprawianych w Rengo Valley - Cachapoal Valley. Odznacza się głębokim rubinowym odcieniem z fioletowymi refleksami. Nos ukazuje nuty dojrzałych czerwonych i ciemnych owoców z nutami przypraw, ciemnej czekolady oraz wanilii. Na podniebieniu okrągłe, złożone o wyraźnie zaznaczonych taninach. Wino dojrzewało w beczkach z francuskiego dębu przez okres 12 miesięcy.

Sugestie kulinarne: grillowane mięsa, dziczyzna, wieprzowina, wędliny długo dojrzewające, szynki, ser Gruyere.

 

"Od momentu założenia w 1979 r. Viñedos Torreón de Paredes, z siedzibą w Rengo, 114 km na południe od Santiago, rozwijał swoją winiarską pracę. Dbałość o wysoką jakość swoich win to jakość, którą Torreón de Paredes zachowuje dzięki tradycji rodzinnej. Don Amado Paredes jest mentorem i założycielem tego udanego domu winiarskiego, podczas gdy jego synowie Alvaro i Javier kierują wspólną pracą zespołu ludzi o wysokiej wydajności.

Torreon de Paredes Cabernet Sauvignon Reserva Valle de Rengo Cachapoal Valley - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-08-21

Chile Cabernet Sauvignon

Cabernet z Chile z winiarnia Torreón de Paredes ktora powstała w 1979 roku w Rengo, 130 kilometrów na południe od Santiago, stolicy Chile. Została założona przez Don Amado Paredes, który w wieku 78 lat przeszedł na emeryturę i, kupując winiarnię, oddał się pasji tworzenia najlepszej jakości win. Obecnie całą posiadłością zarządzają synowie Don Amado, Alvaro i Javier, produkując wino według wpojonego przez ojca motta: „Dobre wino może powstać tylko z najwyższej jakości winogron”. Kierowanie się tą podstawową zasadą dało winiarni Torreón de Paredes, znajdującej się w sercu słynnej Doliny Cachapoal, jednym z najbardziej znanych regionów winiarskich Rapel, renomę winiarni o unikatowym charakterze i szczególnym prestiżu.Utrzymywanie najwyższej jakości swoich produktów Torreón de Paredes zawdzięcza przede wszystkim rodzinnej tradycji, specyficznej strefie „terroir”, która daje dodatkowe walory winogronom, a także szczególnemu położeniu. Winnica usytuowana jest w dolinie i osłonięta od lądu górami, dzięki czemu panuje w niej mikroklimat sprzyjający uprawie winorośli. Zachodnia ekspozycja winnicy nawet w zimnych latach umożliwia właściwe dojrzewanie owoców.

Dodaj opinię

Torreon de Paredes Cabernet Sauvignon Reserva Valle de Rengo Cachapoal Valley

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki