Mikrosvin Mikulov Chardonnay Pozdni Sber Premium Quality

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Mikrosvin Mikulov Cardonnay Pozdni Sber Morawy Czechy

 

Kraj: Czechy

Producent: Mikrosvín

Smak: wytrawne

Szczepy: 100% Chardonnay

Pojemność: 0,75 l

Alk. 13% C4

 

Wino Czeskie , Wino Morawskie o zapachu żółtego melona i ananasa. W smaku długie, pikantne, o szerokim i przyjemnym posmaku suszonego ananasa i awokado. Odrobina cukru resztkowego czyni to wino nieco okrąglejszym, pełniejszym i fantastycznie pijalnym.

Mikrosvín

„ Wino jest wytwarzane przez ludzi ” . To właśnie wyróżnia WINERY MIKULOV jako MIKROSVÍN na tle innych winnic . Winery żyje własnym życiem poddanie całą naturę. Winogrono rośnie phylosopshy jest oparty na małym obciążeniem tulei , rozważny podejścia do natury o maksymalnej zmniejszenia ilości substancji chemicznych . Wytwórnia win zdobyła tytuł W inery 2015 roku i kilka swoich win weszło do Salonu Win 2015 , 100 najlepszych win Republiki Czeskiej .

Mikrosvin Mikulov Chardonnay Pozdni Sber Premium Quality - Opinie klientów

Dodaj opinię

Mikrosvin Mikulov Chardonnay Pozdni Sber Premium Quality

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski