Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

SABLES DAZUR ROSE

Opis

Kolor
Różowe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

CHÂTEAU GASSIER „SABLES D'AZUR” CÔTES DE PROVENCE ROSÉ

Kraj: Francja

Region: Côtes de Provence

Odmiana: Cinsault, Grenache, Syrah

Rozmiar: 750 ml

Uwagi degustacyjne: Wspaniały aromat brzoskwini i kwiatu wiśni, ze świeżym podniebieniem truskawki, granatu, różowego grejpfruta, owinięty w minerały i zioła z doskonała długość i tekstura na wytrawnym finiszu.

Rodzina Gassier jest jedną z najstarszych w Prowansji i pozostaje tam mocno zakorzeniona. Certyfikowana ekologiczna winnica Château Gassier szczyci się wyjątkowym środowiskiem, w samym sercu apelacji Còtes de Provence Cru Sainte-Victoire. W winnicach panuje lekki klimat kontynentalny. Chronione przed wpływami oceanów od południa przez Monts Auréliens i masyw Sainte-Baume, winorośl pokrywa zbocza górnego łuku. Skalisty grzbiet Sainte-Victoire potwierdza ten kontynentalny mikroklimat i zmniejsza żywotność wiatru Mistral, który może być tak silny, jednocześnie chroniąc winorośl przed atakami pasożytów. Winnica Côtes de Provence Sainte-Victoire, podobnie jak prawie wszystkie winnice Prowansji, uważana jest za jedną z najbardziej naturalnych we Francji.

SABLES DAZUR ROSE - Opinie klientów

Dodaj opinię

SABLES DAZUR ROSE

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki