Sclavos Vino Di Sasso Robola PDO

105,00 zł
Brutto
99 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Sclavos Vino Di Sasso Robola PDO

 

Kraj: Grecja

Region: Kefalonia

Apelacja: Robola of Kefalonia PDO

Producent: Sclavos

Szczepy: Robola of Kefalonia

Kolor:  białe

Rodzaj: wytrawne

Pojemność: 0,57l

Alkohol: 13,4 %

Certyfikaty: Wino biodynamiczne

                      Wino naturalne

 

 

Wino wytrawne białe, ze szlachetnych autochtonicznych szczepów Robola z Cefalonii o czystości. Winnice nieszczepione prowadzone zgodnie z metodami uprawy biodynamicznej. Winifikacja w stalowych kadziach z rodzimymi drożdżami, bez korygowania kwasowości.

Wino posiada słomkowożółty kolor. Nos jest elegancki, z subtelnymi nutami kwiatów i wyczekiwaniem na mineralne smaki, które zostaną podkreślone podczas degustacji. W ustach świeży, mineralny, pikantny, bardzo zrównoważony w relacji między ciałem, alkoholem i kwasowością. Długa trwałość.   Niska zawartość siarczynów.

Sugestie kulinarne: pierwsze i drugie danie z owocami morza, również z dressingami cytrynowymi, półtwarde sery.  Bk17

 

Sclavos-Zisimatos, położone na jońskiej wyspie Kefalonia (Kefalonia), w południowej części Grecji.Pradziadek Evriviadisa założył pierwszą winnicę w 1919 roku na Paliki, gdzie zasadził swoje pierwsze winorośle Mavrodaphne i Vostilidi, z niektóre są nadal w użyciu. Obecnie posiadają około 8 ha w 4 różnych lokalizacjach na wyspie. W 2016 roku po raz pierwszy spróbowaliśmy win Sclavos, które charakteryzują się lokalnymi odmianami winorośli i zostały oczarowane siłą i elegancją. Wina są świeże, mocne i pełne cefalońskich smaków.

Sclavos Vino Di Sasso Robola PDO - Opinie klientów

Dodaj opinię

Sclavos Vino Di Sasso Robola PDO

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski