Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero 2014

507,00 zł
Brutto
6 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Perfekcyjne wino 

Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero 2014

 

Kraj: Hiszpania

Region: Ribera del Duero

Apelacja: DO Ribera del Duero

Producent: Bodegas Arzuaga Navarro

Szczep: 95% Tempranillo, 5% Albillo.

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5% BK17

 

Amaya Arzuaga Colección jest pojedynczą odmianą Tinto Fino ze starych winorośli hodowanych w dwóch oddzielnych majątkach: pierwszym, z ziemią gliniastą zawierającą piasek i kamyki; a drugi z wapieniem, który zapewnia głęboką mineralność winu. Amaya prezentuje wielką intensywność kolorów i wysoką owocową ekspresję na nosie i ustach. Ich równowaga i potencjał taninowy wyróżniają się; cechy te pokazują nam ogromny potencjał do produkcji wspaniałych win do starzenia się oraz do lżejszych i bardziej owocowych produkcji. Zbiór odbywa się ręcznie za pomocą skrzynek o wadze 15 kg. Winogrona przechodzą proces selekcji przed beczkowaniem i są codziennie mielone przed fermentacją, która trwa 14 dni. Wino Amaya Arzuaga Colección dojrzewa przez około 20 miesięcy we francuskich beczkach różnego pochodzenia, z długotrwałym i głębokim suszeniem i opiekaniem w niskich temperaturach.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Amaya Arzuaga Colección to czerwone wino z Ribera del Duero, które powstało w wyniku współpracy ojca z córką. Don Florentino Arzuaga, właściciel Bodegas Arzuaga Navarro , wnosi bogate doświadczenie w proces produkcji wina, a jego córka, wybitna projektantka mody Amaya Arzuaga, nadaje butelce kreatywny i stylistyczny charakter.

Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero 2014 - Opinie klientów

Dodaj opinię

Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero 2014

Perfekcyjne wino 

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 141 opinii w serwisie Google
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski