Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero 2014

507,00 zł
Brutto

Perfekcyjne wino 

5 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero 2014

 

Kraj: Hiszpania

Region: Ribera del Duero

Apelacja: DO Ribera del Duero

Producent: Bodegas Arzuaga Navarro

Szczep: 95% Tempranillo, 5% Albillo.

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75l

Alkohol: 13,5% BK17

 

Amaya Arzuaga Colección jest pojedynczą odmianą Tinto Fino ze starych winorośli hodowanych w dwóch oddzielnych majątkach: pierwszym, z ziemią gliniastą zawierającą piasek i kamyki; a drugi z wapieniem, który zapewnia głęboką mineralność winu. Amaya prezentuje wielką intensywność kolorów i wysoką owocową ekspresję na nosie i ustach. Ich równowaga i potencjał taninowy wyróżniają się; cechy te pokazują nam ogromny potencjał do produkcji wspaniałych win do starzenia się oraz do lżejszych i bardziej owocowych produkcji. Zbiór odbywa się ręcznie za pomocą skrzynek o wadze 15 kg. Winogrona przechodzą proces selekcji przed beczkowaniem i są codziennie mielone przed fermentacją, która trwa 14 dni. Wino Amaya Arzuaga Colección dojrzewa przez około 20 miesięcy we francuskich beczkach różnego pochodzenia, z długotrwałym i głębokim suszeniem i opiekaniem w niskich temperaturach.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Amaya Arzuaga Colección to czerwone wino z Ribera del Duero, które powstało w wyniku współpracy ojca z córką. Don Florentino Arzuaga, właściciel Bodegas Arzuaga Navarro , wnosi bogate doświadczenie w proces produkcji wina, a jego córka, wybitna projektantka mody Amaya Arzuaga, nadaje butelce kreatywny i stylistyczny charakter.

Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero 2014 - Opinie klientów

Dodaj opinię

Amaya Arzuaga Collection Ribera del Duero 2014

Perfekcyjne wino 

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.8
Na podstawie 299 opinii w serwisie Google
Kocham Wina a zaczęło się od tych, które polecacie. Ostatnio nabyłam Flor de Pingus wino o wyraźnie żywym, rubinowym kolorze. Nos jest czysty i rozwijając się, wykazuje średnio intensywne aromaty cedru, wanilii, czekolady, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni, lukrecji i anyżu. Podniebienie jest... gładkie z aksamitną treścią i średnią kwasowością...ma miękkie taniny i wysoką zawartość alkoholu. Finisz jest długi i pełny z towarzyszącym smakiem cedru, wanilii, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni i lukrecji. Jak tu się nie zakochać podpowiedzcie... ( więcej )
Marta Kozioł
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski
Niezwykle profesjonalna ekipa sommelier, dzięki której czujesz się poważanym i zaprzyjaźnionym klientem już od pieszej wizyty. Swobodny styl rozmowy o winach z łatwością przychodzi sprzedawcy przy polecaniu win. Tak ja to kupuje i nie żałuje polecam.
Patrycja Kaczmarczyk