Baigorri De Garage Rioja

295,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Baigorri De Garage DOCa

Kraj: Hiszpania

Region: Rioja

Apelacja: DOCa Rioja

Producent: Baigorri

Szczep: Tempranillo

Rodzaj: czerwone, wytrawne

Pojemność: 0,75lVIP

 

Wspaniałe czerwone wino wykonane przez Bodegas Baigorri w Samaniego, zostało stworzone ze starych winorośli o niskiej produkcji. Prezentuje ciemnowiśniowy kolor z granatowymi refleksami na obrzeżu. Nos jest bardzo elegancki i złożony ukazuje aromaty kandyzowanych owoców, ziół , przypraw, z akcentami tabaki, lukrecji i skóry. Na podniebieniu głębokie, pełne, z dobrą równowagą pomiędzy dużą owocowością a mocną strukturą. Sugestie kulinarne: duszona wołowina, jagnięcina, dziczyzna, gulasz wołowy, dojrzałe sery.

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Wino, które doskonale odzwierciedla naszą filozofię. Pochodzenie: Wieś Samaniego z ubogimi i kamienistymi glebami. Wysokość: jedno z najfajniejszych miejsc w Rioja. Pochodzenie: Stare winorośle, głęboko zakorzenione w tradycji i kulturze. Rzemiosło. Grawitacja: Produkcja wina bez ingerencji i grzywny. Czas: Długie i cierpliwe starzenie. A wynik? Trudno wyrazić słowami .... Intensywny i ciemnowiśniowy kolor. Aromaty świeżych czarnych owoców i minerałów; ostre i bardzo świeże. Na podniebieniu eleganckie, złożone i wyraziste. Drobnoziarniste taniny i przyjemna kwasowość. Bardzo długi finisz. Wino czerwone produkowane z odmiany Tempranillo, pochodzącej z mało wydajnych starych winorośli (60 lat), uprawianych w winnicach (Carrasanvicente, Carranavarides, El Caño, Murriarte), znajdujących się w miejscowości Samaniego, Rioja Alavesa. Po ręcznym zbiorze wszystkie winogrona są ręcznie selekcjonowane, po jednej jagodzie, przy użyciu tabel wibracyjnych i selekcji. Długie maceracje i fermentacje wewnątrzkomórkowe z rodzimymi drożdżami w fermentorach dębowych. Naturalna ekstrakcja grawitacyjna. Fermentacja malolaktyczna i 24 miesiące leżakowania w nowych beczkach z francuskiego dębu. Kilka mikrodziałek (2 ha) położonych we wsi Samaniego, Rioja Alavesa, z typowymi płytkimi i kamienistymi, wapienno-gliniastymi glebami. Średnia wysokość: 650 metrów. System treningu winorośli: głównie Gobelet   (system krzewów winorośli). Zrównoważona uprawa winorośli ze 100% rękodziełem.

Baigorri De Garage Rioja - Opinie klientów

Dodaj opinię

Baigorri De Garage Rioja

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 142 opinii w serwisie Google
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski