Codorniu Cuvee Barcelona Rosado BRUT Cava

57,00 zł
Brutto
9997 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Musujące/Szampany
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Codorniu Cuvee Barcelona Rosado BRUT

 

Kraj: Hiszpania

Region: Penedes - Katalonia

Apelacja: DO Cava

Producent: Codorniu

Kategoria: cava, musujące

Kolor:różowy

Smak: wytrawny

Temp. podawania: 6-7 °C

Pojemność: 0,75 l. cer1

Alkohol: 12%

 

Gama Cuvée Barcelona 1872 w Codorníu upamiętnia rok, w którym firma wyprodukowała pierwszą butelkę wina musującego Cava, a także setną rocznicę powstania winnicy w stylu secesyjnym na wschód od miasta. Sama firma może prześledzić swoją historię z XVI wieku.

Wino powstało dla upamiętnienia roku, w którym wyprodukowano pierwszą butelkę wina musującego, i stanowi pyszne przypomnienie jej historii.

Wino odznacza się jasno różowym odcieniem z aromatami świeżych czerwonych owoców oraz cytrusów.

Na podniebieniu świeże i zaokrąglone z dobrze zintegrowanym drobnym bąbelkiem.

Codorniu Cuvee Barcelona Rosado BRUT Cava - Opinie klientów

Dodaj opinię

Codorniu Cuvee Barcelona Rosado BRUT Cava

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.3
Na podstawie 112 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Zdecydowanie najlepszy sklep z winem w okolicy. Duży wybór, także wina z nowego świata, wliczając kraje jak Izrael czy Słowenia. Wybór win wybitnych producentów jak Penfolds z Australi czy Rothschild z Francji. Bardzo sympatyczna obsługa oraz fajna degustacja. Miejsce do którego warto wrócić... :) ( więcej )
Teresa Rosa
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Najlepszy wybór dla każdego, kto szuka wyjątkowego wina na specjalną okazję lub dla samej przyjemności. Ich wina są bardzo aromatyczne i smaczne, a ich pracownicy są bardzo kompetentni i pomocni w doborze odpowiedniego wina.
Marcin Pająk