Cuesta de las Liebres Ribera del Duero

1 217,00 zł
Brutto
9999 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Pago de Carraovejas Cuesta de Las Liebres

 

Kraj: Wino Hiszpańskie

Region: Ribera del Duero

Samk: spektakularny

Wykonane: 100% Fine Tinto

Produkcja: 8000 butelek

Pojemność: 0,7l

Alkohol: 15,5%ONL

 

Wyśmienite od początku do końca Cuesta de las Hares wino produkowane tylko w najlepszych rocznikach domu . Po trzech latach oczekiwania pojawienie się nowej edycji, która jest prezentowana z odnowioną estetyką, jest bardzo oczekiwanym wydarzeniem dla każdego winiarza . Wino, które stanowi kategorię samą w sobie i która wyróżnia się elegancją i długim, okrągłym wykończeniem. Sugestie kulinarne: Patatas bravas, Paella, Jamón Ibérico (Szynka iberyjska), Tortilla Española, Chorizo, Fabada asturiana, Pieczeń jagnięca, Albóndigas en salsa de tomate, Corzo asado con pure de membrillo, Migas de pastor, Pollo asado a la catalana, Przepiórki w salsie bilbaina, Pinchos morunos czyli szaszłyki, Conejo al vino blanco, Carcamusa toledana, Empanadillas de sobrasada y miel…

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

 

Wiśniowa czerwień z purpurowymi niuansami. Aromaty złożone. Wielokrotne odczucia owocowe w harmonii z nutami pochodzącymi ze starzenia się. Szerokie wino w niuansach. Elegancki przede wszystkim; mocny, sugestywny, długi i okrągły smak. Optymalnie czas na spożycie do około 2024 r., Jeśli jest utrzymywany w dobrych warunkach. Zbiory Tempranillo rozpoczęły się 26 września. Winogrona weszły do ​​winnicy z niezwykłymi parametrami jakościowymi i zdrowotnymi. Po pierwszej selekcji w winnicy winogrona trafiły do ​​winnicy, gdzie przeszły przez komorę chłodniczą i stół do selekcji. Fermentacje alkoholowe i malolaktyczne przeprowadzono w małych drewnianych kadziach, z rodzimymi drożdżami i mikrobiotą z gospodarstwa, aby pokazać i podkreślić osobowość terroir. Starzenie 24 miesiące w nowych beczkach z francuskiego dębu o wyjątkowo drobnym ziarnie. Działka położona na zboczu położonym 900 metrów nad poziomem morza z nachyleniami od 30% do 40% ustalonymi w pionowym systemie statków. Gleby są margle wapienne, z charakterystycznymi wychodami gipsu i soli wapiennych o białawym odcieniu. Ta trzeciorzędna geologia, wraz z ekstremalnym klimatem typowym dla płaskowyżu, są niezbędnymi elementami winnicy, aby przekazać charakter pełen energii i autentyczności. Po zimnej i wilgotnej zimie wiosna (ciepła i sucha) spowodowała wczesny początek cyklu winorośli. W kwietniu winnica wykazywała oznaki niezwykle przedwczesnej aktywności. Lato było zadowalające, z niskimi temperaturami w nocy i poranną rosą w lipcu i sierpniu. Cykl przebiegał bezkonkurencyjnie, korzystając z ciepłego startu we wrześniu. Zbiory przyszły wkrótce, choć epizod ulewnych deszczów wydłużył zbiory. Pago de Carraovejas Cuesta de las Liebres to czerwone wino produkowane przez winnicę Pago de Carraovejas w Peñafiel, DO Ribera del Duero . Pago de Carraovejas to winnica założona przez José María Ruiz , który wyprodukował swój pierwszy zbiór w 1991 roku. Carraovejas nieruchomości, z ponad 200 hektarów winnic, znajduje się na obrzeżach Peafiel, jednej z wiosek z najdłuższych tradycji uprawy winorośli w Ribera del Duero, gdzie gleby są gliniaste z-kredowy z czerwonej gliny. Klimat w tym obszarze jest oceaniczny, z rzadkimi opadami deszczu i dużą ilością zimnej pogody w długich i wilgotnych miesiącach zimowych, gdzie temperatury mogą spaść nawet do -10 ° C. Lata są bardzo krótkie i bardzo gorące, osiągając temperatury do 40ºC, chociaż poranki i noce są zwykle chłodniejsze. Każdego roku Pago de Carraovejas czyni niestrudzony wysiłek, aby osiągnąć poziom doskonałości w każdym procesie produkcji. W ten sposób wytwórnia win stała się jedną z najlepszych winnic w Ribera del Duero i Hiszpanii.

Cuesta de las Liebres Ribera del Duero - Opinie klientów

5.0
Oceń 
Quality


2022-10-05

Cuesta de las Liebres Ribera del Duero 2012

Bardzo miękki, smaczny, zrównoważony, długi w ustach, bardzo przyjemny posmak ze słodkim i kremowym wykończeniem. Intensywny wiśniowy kolor bardzo wysokiej warstwy z fioletowymi kardynalnymi krawędziami. Intensywny nos czarnych owoców, o słodkich zapachach wanilii, toffi, balsamu, a nawet gałki muszkatołowej.

Dodaj opinię

Cuesta de las Liebres Ribera del Duero

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.1
Na podstawie 81 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Bardzo miła i fachowa obsługa. Wybór win taki że aż dech w piersi zatyka :) Każdy znajdzie tam coś dla siebie jak i na każdą okazję. Ceny przystępne i widzę że dla często pojawiających się tam klientów małe zniżki też się trafiają :) Jak ktoś raz tam trafi na pewno nie będzie... to jego ostatnia wizyta w tym sklepie :) ( więcej )
ZBIGNIEW TRAWIŃSKI
Serdecznie polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa. Duży wybór win, atrakcyjne ceny. Pan Robert i Pan Łukasz zawsze idealnie polecą wino na każdą okazje. Pełen profesjonalizm.
eryka lesniewska
Bardzo miła, profesjonalna obsługa z ogromną wiedzą na temat sprzedawanych alkoholi. Ogromny wybór oraz atrakcyjne ceny. Dziękuje za polecone wino. Rewelacja!
Tomasz Machowski