Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Faustino VII Tinto Rioja

50,00 zł
Brutto
9980 Przedmioty

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Faustino VII Tinto Rioja

Kraj: Hiszpania

Region: Rioja

Apelacja: DOC Rioja

Producent: Bodegas Faustino Martinez

Szczepy: Tempranillo, Mazuelo

Kolor: czerwone

Rodzaj: wytrawne

Dojrzewanie: 6 miesięcy beczka

Pojemność: 0,75l                                                                                                                 

Alkohol: 13%


Wino w kolorze żywej czerwieni, z odcieniami ochry, aksamitne i delikatne w smaku. Wyraźne aromaty skórek winogron i wanilii. Na ten trunek złożyły się hiszpańskie odmiany Tempranillo i Mazuello a o jego charakterze zadecydowało leżakowanie 6 miesięcy w dębowych beczkach i 6 miesięcy w butelce.
Doskonale komponuje się z delikatnymi mięsami, wędlinami i serami.

Producent: Bodegas Faustino Martinez

Założona w 1861 roku przez Eleuterio Martineza Arzoka, który wyruszył w podróż, sprzedając swoje wina Rioja bezpośrednio z beczki, pracując z tyłu wozu konnego. Pod koniec lat 50. równie żądny przygód potomek Eleuterio, Faustino Martinez, założył wytwórnię Faustino. Bodegas Faustino znajduje się w Oyon, Rioja Alavesa, Hiszpania. Zdobył światową reputację dzięki jakości swojej Rioja. Posiadając 1606 akrów starannie pielęgnowanych winnic, Faustino jest praktycznie samowystarczalny w produkcji jednych z najlepszych win. Położone w górnej części Rioja Alavesa winnice cieszą się najlepszymi warunkami geograficznymi i klimatycznymi niezbędnymi do produkcji najwyższej jakości win.

 

Faustino VII Tinto Rioja - Opinie klientów

Dodaj opinię

Faustino VII Tinto Rioja

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki