Najlepsze ceny. Najlepsze wino na gorące letnie dni i noce.

Marqués de Murrieta Reserva Rioja Finca Ygay Limited Edition

Opis

Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Marqués de Murrieta Reserva Rioja Finca Ygay Limited Edition

 

Kraj: Hiszpania

Region: Rioja D.O.C.

Producent: Bodegas Murietta

Odmiany winogron: Tempranillo 88%,

Garnach 9% oraz Mazuelo 3%.

Pojemność: 0,75

Alkohol: 14% BK6

 

Wino wytrawne wyprodukowane z winnicy założonej w 1852 roku z regionu Rioja. Od lat winnica Bodega Marques de Murrieta Ygay jest najlepszą w regionie Rioja. Wina są wspaniałe i szlachetne, pełne, mogą być przechowywane w piwnicach przez bardzo długi okres czasu. Wino powstało z kupażu Tempranillo 88%, Garnach 9% oraz Mazuelo 3%. Winogrona uprawiane są na wysokości 400-500 metrów nad poziomem morza i zbierane ręcznie. Starzone w 225 litrowych beczkach z dębu amerykańskiego przez okres 21 miesięcy. Intensywne wino z bukietem przypraw oraz czerwonych owoców. Idealne do potraw z grilla, makaronów i dojrzałych serów.

 

Winifikacja: Gromady są rozbierane i delikatnie ściskane. Odmiany fermentują osobno w zbiornikach ze stali nierdzewnej, z kontrolą temperatury. Enubado trwa 8 dni, podczas których przeprowadzane są powroty i bazuale, aby sprzyjać kontaktowi moszczu ze skórkami i powodować powolną i naturalną ekstrakcję aromatów i polifenoli. Po fermentacji stałe części winogron są prasowane w pionowe prasy, w wyniku gładkiego i powolnego procesu, który sprzyja wydobyciu koloru i dojrzałych garbników znajdujących się w skórze.

Winnice Bodega Marques de Murrieta Ygay zajmują powierzchnię 300 hektarów otaczających winnicę, w Rioja Alta, z różnicą wysokości od 320 do 485 metrów.

Marqués de Murrieta to coś więcej niż marka na rynku międzynarodowym, to stuletnia mądrość wyrażona w jednym z najbardziej rozpoznawalnych win w Hiszpanii. Od codziennej pracy, szacunku i miłości do naszej ziemi, selekcji najlepszych winogron i dbałości o szczegóły w ciągu prawie czterech lat opracowywania, Marqués de Murrieta to bezpieczna i stała wartość najwyższej jakości z Rioja.

Marqués de Murrieta Reserva Rioja Finca Ygay Limited Edition - Opinie klientów

Dodaj opinię

Marqués de Murrieta Reserva Rioja Finca Ygay Limited Edition

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 145 opinii w serwisie Google
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Aktualnie mój ulubiony sklep. Polecone wina biorę "w ciemno".
Michal Radecki