Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Marques de Riscal Rosado Rioja DOCa

Opis

Kolor
Różowe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Marques de Riscal Rosado Rioja DOCa

 

Kraj: Hiszpania

Region: Rioja

Apelacja: DOC Rioja

Producent: Marques de Riscal

Szczepy: Tempranillo, Garnacha

Rodzaj: różowe, wytrawne

Pojemność: 075 l

 

Jasny malinowy kolor. Intensywne aromaty truskawek i malin, z kwiatową nutą. Na podniebieniu świeże, glicerynowe i zrównoważone, z wykończeniem pełnym przyjemnych doznań. Sugestie kulinarne: Ryby, skorupiaki, makarony, paella.

Notatki Sommelier Bachus Wina

Marques De Riscal wytrawny róż z Hiszpanii pachnie intensywnie malinami i truskawkami. Do tego dochodzą cudownie harmonijne niuanse kwiatów. Na podniebieniu mieszanka Garnachy i małych porcji Viury, Tempranillo i Malvasía jest pobudzająco świeża i zbalansowana, z dużym akcentem owocowym. Wypróbuj Marques de Riscal Rosado Rioja DOCa na prawie każdą okazję, na przykład z wariacjami rybnymi, daniami z makaronu lub ryżu, a także zimnymi bufetami lub podczas miłych wieczorów przy grillu.

 

Wspominając o  Marqués de Riscal  oznacza mówienie o prestiżu, innowacyjności, nonkonformizmie i jakości, wartościach, które przejawiają się od 1858 roku, kiedy ta winiarnia została założona. W naszym przypadku mamy szanse skosztować wina z jednej z najstarszych winnic w DO Rioja, niezbędnymi dla narodzin DO Rueda i bez wątpienia jedną z najbardziej odważnych i pionierskich winnic ze względu na sposób rozumienia przemysłu winiarskiego.

Nagrody i wyróżnienia:

International Wine Challange rekomendacja

Marques de Riscal Rosado Rioja DOCa - Opinie klientów

Dodaj opinię

Marques de Riscal Rosado Rioja DOCa

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki