Muga Casa Conde de Haro Cava Brut Rioja

105,00 zł
Brutto
600 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Musujące/Szampany
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Muga Casa Conde de Haro Cava Brut

 

Kraj: Hiszpania

Region: Rioja

Producent: Bodegas Muga

Kategoria: Cava de La Rioja

Szczep: Viura, Malvasia

Rodzaj: białe wytrawne

Charakter musujące

Pojemność: 0,75ONL

 

Conde De Haro Cava Brut Vintage z Bodegas Muga prezentuje błyszczący jasnożółty kolor. Jeśli dasz mu trochę powietrza obracając się, to wino musujące charakteryzuje się fascynującą lekkością, która pozwala mu tańczyć żywcem w szklance. To wytrawne wino musujące z Bodegas Muga jest idealne dla osób, które preferują 0,0 grama cukru resztkowego w swoim winie. Conde De Haro Cava Brut Vintage jest już dość blisko tego, ponieważ butelkowano go tylko 5,4 gramami cukru resztkowego. Na podniebieniu tekstura tego lekkiego wina musującego jest cudownie jedwabista. Dzięki obecnej kwasowości owoców Conde De Haro Cava Brut Vintage jest fantastycznie świeży i żywy na podniebieniu. Finał tego dojrzewającego wina musującego z regionu uprawy winorośli La Rioja, a dokładniej z Cava DO, w końcu przekonuje dobrym pogłosem. Bodegas Muga Conde De Haro Cava Brut Vintage Podstawą pierwszorzędnych i cudownie eleganckich winogron Cuvée Conde De Haro Cava Brut Vintage z Bodegas Muga są winogrona Malvasia Nera i Viura. W czasie optymalnej dojrzałości winogrona do Conde De Haro Cava Brut Vintage zbierane są wyłącznie ręcznie bez pomocy grubych i mniej selektywnych maszyn. Po zbiorze winogrona docierają do winnicy najszybciej. Tutaj jesteś wybrany i delikatnie szlifowany. Następnie fermentację butelkową przeprowadza się w kontrolowanych temperaturach. Bodegas Muga Conde De Haro Cava Brut Vintage odpowiednio skomponuje się z przystawkami.  Zaleca się, aby był on dobrze schłodzony w temperaturze 8 - 10°C.

 

Bodegas Muga znajduje się w historycznym Barrio de La Estación (dzielnica dworca kolejowego) w Haro. Obiekty (270.000 stóp kwadratowych) mają dwa wieki, zbudowane głównie z kamienia i dębu. W rzeczywistości w winnicy najważniejszy jest dąb. Znajduje się tu 200 złóż dębowych oraz 14 000 beczek, wykonanych z różnych gatunków dębu, od dębu francuskiego (Allier, Tronçais czy Jupilles), przez amerykański, węgierski, rosyjski, a nawet niewielki ładunek dębu hiszpańskiego.

Muga Casa Conde de Haro Cava Brut Rioja - Opinie klientów

Dodaj opinię

Muga Casa Conde de Haro Cava Brut Rioja

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 142 opinii w serwisie Google
Polecam z całego serca. Świetna firma, świetne wino 🍷 Można liczyć na fachową poradę, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wybór praktycznie z całego świata. Ceny również przystępne. Jeszcze raz polecam
Marcel
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski