Najlepsze ceny. Najlepsze wino na jesienne dni i noce.

Segrel Rias Baixas Albarino

100,00 zł
Brutto
9996 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Segrel Rias Baixas Albarino

 

Kraj: Hiszpania

Region: Rias Baxas

Producent: Segrel

Szczep: Albarino

Rodzaj: białe, wytrawne

Pojemność: 0,75l

 

Genialne zrównoważone wino o świeżym, kwiatowo – owocowym, wyrazistym smaku. SEGREL to najlepsze winogrona Albarino uprawiane w winnicy w Dolinie Salnes. Kolor słomkowy z zielonkawymi refleksami; zapach wyrazisty, owocowy, aromaty białych kwiatów. W smaku świeże, szeroki długi posmak, dobra kwasowość.

Nagrody:

Brązowy Medal - II Wyzwanie dla najlepszych hiszpańskich win USA (Miami / USA)

90 + / 100 Wynik - Palacio Przewodnik Dobrych hiszpańskich amerykańskich win 2015 (Meksyk)

Gorąco Polecam (90/100) - Decanter Magazine 2015 (Wielka Brytania)

Złoty Medal - Przewodnik Wina, Alkohole i Winiarnie Galicji 2015 (Galicja / Hiszpania)

Złoty Medal - Finger Lakes Międzynarodowy Konkurs Wina 2017 (Nowy Jork / USA)

Srebrny Vinalies Vinalies - Vinalies Internationales 2017 (Paryż / Francja)

Srebrny Medal - Internationaler Weinpreis MUNDUS VINI 2016 roku (Niemcy)

Srebrny Baco - XX Cata concurso Nacional Union Espanola de Catadores (Madryt / Hiszpania)

Srebrne Vinalies - Vinalies Internationales 2017 roku (Paryż / Francja)

Segrel Rias Baixas Albarino - Opinie klientów

Dodaj opinię

Segrel Rias Baixas Albarino

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NASZYM SKLEPIE:
4.5
Na podstawie 147 opinii w serwisie Google
Selekcja win dobrych win włoskich 5*. Ceny 4*. Oferty dla stałych klientów typu panie Boguszu kupił pan u Nas ponad 50 butelek, kolejne zamówienie ze zniżka 0*. Obsługa klienta 1* (wysłali nie tą butelkę - brak odp. Pytanie o dostępność - brak odp. Chęć domówienia 2 butelek wysłana 10min... po zamówieniu 10 - brak odp. Wykasowana historia zamówień z profilu - odpowiedź zajmiemy się tym i ponad tydzień nie załatwione). A zatem: spora szansa, ze znajdziesz tam dobrą butelkę, ale to wszystko. ( więcej )
Bogusz Niewiadomski
Z 50 milionami użytkowników, Vivino jest największa na świecie aplikacją winiarską, dzięki której ludzie na całym świecie mogą wymieniać się informacjami o winie. Wszystko pięknie lecz dla mnie to nie działa. Oczywiście jest przystępna sugestią. Aby skosztować dobrego wina muszę przyjść... do was i wtedy wiem ze wieczorem wypełni będę mogła się rozkoszować dobrym winem. ( więcej )
Monika Januszkiewicz
Wina nowozelandzkie w najlepszej prezentacji, dosłownie ze sto rodzai. Urzekło nas szczególnie Saint Clair Block Sauvignon Blanc. boskie wino. Świetne miejsce na zakup dobrego wina. Kupujemy regularnie i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc przy wyborze wina, jak również innych alkoholi. Zdecydowanie... polecamy!! ( więcej )
Katarzyna Sobczyk
Dziękują za doskonałe wina, prawdą jest że w ostatnich czasach częściej do was przyjeżdżam i zapraszam moich przyjaciół. Wszystko zawdzięczacie swoje pracy uczciwości i odpowiedniej selekcji wina. Dużo jest sklepów z winami lecz zdecydowanie zaskakujecie mnie winami które porostu są... w moim goście. Zazwyczaj kupujemy wina z Francji, lekkość i równowaga smaku jest dla nas najważniejsza. Wina nabite owocnością typu primitivo omijamy. Cieszy mnie to że wasz team nie wciska pułkowników czyli win które zalegają. Dokładnie wiecie co lubię i podążamy tym odpowiednim kierunkiem zawsze sięgając nowe wina. Zdaję sobie sprawę że to duże poświęcenie otworzyć i spróbować tyle wina. Jeszcze raz dziękuję serdecznie i do zobaczenia.... ( więcej )
Filip Kurowicki