Tel Aviv Chardonnay Israel

57,00 zł
Brutto
9988 Przedmioty

Opis

Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Ilość

 

Największy wybór wina z 7000 gatunków

 

Tylko produkty w dobrych cenach

  Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku.

Dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Tel Aviv Chardonnay Israel

 

Kraj: Izrael

Region: Wzgórza Golan

Szczep: 100% Chardonnay

Rodzaj: białe, wytrawne

Pojemność: 0,75l BK6

 

Wino z winnic położonych na stokach Wzgórz Golan i Górnej Galilei. Wysublimowane aromaty z wyraźną guawą, gruszką, białą brzoskwinią. W smaku delikatne, pozostawiające długi fi nisz. Znakomicie pasuje do drobiu, sałatek, serów. Temperatura serwowania: 10-12C

 

Notatki Sommelier Bachus Wina

Pasjonujące wino izraelskie, którego konsumpcja na pewno dostarczy wiele radości. Dojrzałe gruszki, jabłka, ananasy z nutami owoców cytrusowych, akcenty dębu i wanilii. Pełne i maślane, o barwie złota. Bardzo aromatyczne. W tle wyczuwalne minerały i delikatna wanilia. W ustach jest przyjemne i długie. Ciekawy finisz. Wino dojrzewało 7 miesięcy w dębie francuskim - dojrzewanie typu sur lies - nad osadem.

Tel Aviv Chardonnay Israel - Opinie klientów

Dodaj opinię

Tel Aviv Chardonnay Israel

Dodaj opinię

POZNAJ OPINIE O NSZYM SKLEPIE:
4.7
Na podstawie 223 opinii w serwisie Google
Kocham Wina a zaczęło się od tych, które polecacie. Ostatnio nabyłam Flor de Pingus wino o wyraźnie żywym, rubinowym kolorze. Nos jest czysty i rozwijając się, wykazuje średnio intensywne aromaty cedru, wanilii, czekolady, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni, lukrecji i anyżu. Podniebienie jest... gładkie z aksamitną treścią i średnią kwasowością...ma miękkie taniny i wysoką zawartość alkoholu. Finisz jest długi i pełny z towarzyszącym smakiem cedru, wanilii, ciemnych śliwek, ciemnych wiśni i lukrecji. Jak tu się nie zakochać podpowiedzcie... ( więcej )
Marta Kozioł
Zamowinie zlozone w srode z nadzieja na dowstawe przed weekendem. W poniedzialek brak odpowiedzi, telefonu nikt nie odbiera i brak samej wysylki.
Krzysztof Grad
OK Duży wybór, profesjonalna i fachowa obsługa. Zawsze jest gdzie zaparkować. Polecam.
Joanna Chorazka
Najlepsze wina, łatwo was wyszpiegować po Facebook. Jesteście profesjonalnie wyróżnieni. Wspaniale zdjęcia z degustacji widać zamiłowanie do wina. Polecam!!! Ale jak już mam was na czacie proszę o podpowiedź jakie wino nowozelandzkie z szczepu sauvignon blanc warto spróbować. Ostatnio degustowaliśmy... Villa Maria Sauvignon Blanc było pyszne. ( więcej )
Magdalena Jankowski